2726
عنوان

تصادف

168 بازدید | 12 پست

بچه ها هم یکساعت پیش یک تصادف دیدم ک ماشین سمنده چپ کرده بود راننده بخاطر ک کمربند نبسته بود از ماشین پرت شده بود افتاده بیرون 

وای خداا خیلی صحنه بدی بود همینجوری ازش خون میرفت 

ما دیر رسیدیم تا امبولانس خبر کردن بیاد نبض ضعیف تنفس کم هوشیاریش نزدیک صفر 

خییلی بد بود 

توروخدا کمربند ببندید 

اصلا یادم میاد همینجوری مث چی ازش خون میرف

امبولانس بردش نمیدونم زنده موند یا نه 

ولی برای زنده موندش دعا کنید 

وقتی نمی شناسیم چطور دعا کنیم 😕 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دوستم یه داداش ۵ ساله داره پارسال تصادف کردن همشون خوب بودن ولی داداشش از بس بازیگوشی میکنه از پنجره پرت شده بود بیرون ولی خداروشکر چیزیش نشده بود فقط دستش شکسته بود که بعد یه مدت خوب شده بود

با سمند هم تصادف کرده بودن ماشینشون داغون شده بود

هر موقع خواستید لایکم کنید به جاش یه صلوات برام بفرستید💛😔
من دوستم یه داداش ۵ ساله داره پارسال تصادف کردن همشون خوب بودن ولی داداشش از بس بازیگوشی میکنه از پن ...

اینم داغون بود 

ولی اگ کمربند میبست چون کیسه هوابازشده بود هیچیش نمیشد