1421
1411

😅 توت فرنگی اقامون

الان واسه متنبه شدن یکم دیره جانم

اونموقع همه رو اسکول میکردی یادته 😂

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

برو سراغ نی نی یار  درخواست دوستی بده لینک تاپیکاتو بده تا حذف کنه برات

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
1432
برو سراغ نی نی یار  درخواست دوستی بده لینک تاپیکاتو بده تا حذف کنه برات

حذف میکنه واقعا چه ساعتی پیام بدیم

حقیقت اینه که هر چقدر مهربانتر باشی بیشتر بهت ظلم می کنن هرچه صادق تر باشی بیشتر بهت دروغ میگن هر چی خودتو خاکی تر نشون بدی واست کمتر ارزش قائلند هر چی قلبتو اسونتر در اختیار بزاری راحت تر لهش می کنن و اگه بدونن که منتظری و بهشون احتیاج داری اندازه یه دنیا ازت فاصله می گیرن  
حذف میکنه واقعا چه ساعتی پیام بدیم

اره حدف میکنه الان بده درخواست دوستی بده بعد  لینک تاپیکتم بزار براش بگو حذف کنه

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
اره حدف میکنه الان بده درخواست دوستی بده بعد  لینک تاپیکتم بزار براش بگو حذف کنه

یه دونه

حقیقت اینه که هر چقدر مهربانتر باشی بیشتر بهت ظلم می کنن هرچه صادق تر باشی بیشتر بهت دروغ میگن هر چی خودتو خاکی تر نشون بدی واست کمتر ارزش قائلند هر چی قلبتو اسونتر در اختیار بزاری راحت تر لهش می کنن و اگه بدونن که منتظری و بهشون احتیاج داری اندازه یه دنیا ازت فاصله می گیرن  
یه دونه

دونه دونه بده بهش

1394