2726
عنوان

بواسیر

149 بازدید | 8 پست

کسی اینجا بواسیرداشته

بواسیر درد داره یا نه علائمش چیه

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باسلام من یه یوبسی هستم😁یبوست دارم البته بعد زایمان اینطورشدم...درد موقع دفع 🙈خونرویزی ...

تیکر تولد یه سالگی پسرم😍😍😍😍..میشه برای سلامتیش صلوات بفرستین🤗🤗🤗خدایا دامن همه منتظرارو سبز کن با یه نی نیه گوگولی مگولی😍😍😍😍
باسلام من یه یوبسی هستم😁یبوست دارم البته بعد زایمان اینطورشدم...درد موقع دفع 🙈خونرویزی ...

منم خسته شدم ازدرد 

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤

سلام 

علائم زیادی داره مث خونریزی مقعد اما چون این نشونه بیماری های دیگه هم میتونه باشه بهتره که متخصص معاینه کنه

علائم دیگه ای مث بیرون زدگی های گوشتی، سوزش و خارش تو ناحیه مقعد و احساس دفع ناکامل بعد از اجابت مزاج

من داشتم بعد از زایمانم خیلی بدتر شد هی دست دست کردم دیگه به درد افتاد حتما سریع باید بری برای درمان تا عود نکرده

من خیلی میترسیدم کلی تحقیق کردم بعضیا میگفتن جراحی درد و خونریزی داره لیزر خوبه، بعضیا میگفتن نه لیزر خطرناکه و برمیگرده

ولی به این نتیجه رسیدم با لیزر درمانی ایمن ترین روش هستش خیلی راحت عمل کردم دوره نقاهت هم نداشتم حتی

من پیش دکتر زارعی رفتم واقعا خوش برخورد بودن خیلی خوب مشاوره دادن اسم سایتشون کلینیک زارعی هستش خیلی مطالب مفید میذاره حتی درمان های خانگی