2726
عنوان

جشن تعیین جنسیت اصلا چی هست ؟!!

800 بازدید | 13 پست

شاید شما هم مثل من این سوال براتون پیش اومده باشه که اصلا جشن تعیین جنسیت که چند وقتی هست همش می شنویم چی هست ؟ 

جشن تعیین جنسیت دو حالت داره 

1 پدر و مادر جنسیت فرزند رو نمی دونم و یکی از آشناهای خوش ذوق یه جشنی ترتیب میده و برگه آزمایش رو میگیره تا مامان و بابا رو ذوق زده کنه

2 پدر و مادر خودشون جنسیت فرزند رو می دونن  و میخوان که به دیگران اعلام کنن 

3. پدر و مادر برگه آزمایششنو رو برای اینا که دیزاین جشن انجام میدن میفرستن تا اونا همه رو سورپرایز کنن

خب حالا چطور ذوق زده میشن ؟!!! یه بادکنک بزرگ که معمولا مشکی هم هست روش علامت سوال یا boy , girl  نوشته شده رو پر از کاغذ رنگی میکنن بعد پدر و مادر می ترکونن اگه کاغذ ها صورتی بود فرزند دختر و اگه آبی بود پسر هستش 

کلا هم بگم  تم این جشن ها آبی صورتیه چون جنسیت بچه مشخص نیست  

واقعا بچه ها ی امروزی پادشاهی می کنن.  

یه روش دیگه واسه ذوقیدن اینه که یه کیک میگیرن برش میزن اگه کارامل صورتی بود دختر کارامل آبی بود پسر 

یا یه جعبه بزرگ میزارن توشو پر بادکنک می کنن در جعبه رو که برداشتن اگه بادکنک های آبی بود پسر اگه صورتی بود دختر هستش. 

کلی روش  دیگه هم واسه ذوقیدن وجود داره شماها بگید روش های دیگه رو و اینکه نظرتون رو بگید که اصلا به نظرتون کار خوبیه ؟ 

این مطلب توسط آقای تولد پخش عمده بادکنک فویلی تهیه شده

اینم بگم از جمله جشن هاییه که نبایدکادو ببری چون جنسیت بچه مشخص نیست پس خیالتون راحت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی خوبه من ویدیوهاشونو میبینم از اینجا استرس میگیرم ک ینی چی میتونه باشه 😂 

حس خوبی ام داره من واسه دخترخالم رفتم همین ک معلوم شد دختره خود زنو شوهر ک گریشون گرفته بود مام از ذوق اونا اشکمون در اومد 

👄💄👠

من خیلی فیلمای جشن تعیین جنسیت دیدم

نکته اینجاست اونایی که جنسیت خاصی مدنظرشونه بادیدن عکس این قضیه ناراحت میشن وتوفیلمم ناراحتیشون کاملامشهوده 

واین خوب نیست وقتی بچه بزرگ شه این فیلموببینه ناراحت میشه خب

اونایی که جنبه شوندارن نبایداین جشنوبگیرن🙄

آره برا ماها که نمیگیریم لوس وبی مزه هستش ولی برا کسایی که این جشن رو میگیرن خیلی هم باحاله....ولی در کل خیلی خوب نیست تو همه چی تشریفات زیاد شده از اول بارداری تا دنیا اومدن ۱۰ تا جشن میگیرن....این خارجی ها هر کاری کردن ایرانی ها نمیزارن زمین بیافته.واقعا بعضی ها حسرت همچین جشنی رو میخورن وِله کن خواهر زندگی بدون تشریفات آرامش بیشتر

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........