2726

شیر گاو بده بهش ....منم تصمیم دارم یکسالگی پسرمو از شیر بگیرم 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ۱۴ ماهگی دخترم گرفتم خیلی داحت شد هم خودش هم خودم 

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

زود نیست،زمان درستی هست

از شیشه و سینه بگیر

ولی شیر رو تو لیوان آموزشی شروع کن بهش بدی

بلاخره که شیر باید بخوره ....

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

شیر شب؟ یا کلا از شیر بگیری؟ من از 11 ماهگی فقط صبحا به دخترم شیر دادم، خودش دیگه شیر قبل از خواب نخواست، الان تقریبا 15 ماهش همون یه وعده شیر صبحا میخوره، ولی تو طول روز ماست و پنیر میدم بهش

بچه منم همین بود ۱۸ ماهگی از شیر گرفتم.بهترشد ولی باز بدغذابود.مجبور شدم دست به دامن دکترو اشتهآوربشم اما بعد ۶ ماه دلم واسش سوخت و دیگه دارو ندادم.الان دو هفتس سه شیره میدم تازه داره نرمال میشه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706