2733
2734
عنوان

دمر شدن یا غلت زدن نوزاد

1673 بازدید | 11 پست

سلام مامانی گل...بیاین بگید بچه هاتون از چند وقتگی روی شکم دمر شدن و غلت زدن

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دختر من از ۴ ماهگی

از ۴ ماهگی کامل دمر میشد؟؟ من دخترم امروز تولد سه ماهگیشه امروز دیدم اومدمش که رو شکمش برگشت ولی دستشو نمیتونه در بیاره؟؟ کی یاد میگیره تا دستشو کامل دربیاره و کاملا دمر بشه؟

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...

بچه من ده روزش بود یهو دیدیم غلط زده افتاده رو دهن😨😨😨 ازاین کارها زیاد میکرد.خودشو جمع میکرد یهو قل میخورد میفتاد دهنش میچسبید زمین.ولی اون غلط زدن که بعدش ۴ دست و پا بره ۵ ماهگی بود.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
دخترم خیلییی زود دمر شد فک کنم اوایل ۲,ماهگی ولی غلت کاملو زیاد نزد

ماشالله...الان جند وقتشه

2738
از ۴ ماهگی کامل دمر میشد؟؟ من دخترم امروز تولد سه ماهگیشه امروز دیدم اومدمش که رو شکمش برگشت ولی دست ...

2ماهشه دخترم بر میگرده

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
ماشالله...الان جند وقتشه

الان ۱۰ ماهشه کلا حرکاتش خیلی زود بود اللنم دیگه میخاد راه بره البته بچه با بچه فرق داره نگران نباش مهم نشستن و راه رفتن و گردن گرفتنه بقیه چیزا مهم نیس

از ۴ ماهگی کامل دمر میشد؟؟ من دخترم امروز تولد سه ماهگیشه امروز دیدم اومدمش که رو شکمش برگشت ولی دست ...

آره عزیز کامل دمر میشد، روزای اول نمیتونست دستشو دربیاره ولی بعد یکی دو هفته کامل دستشو درمیاورد