2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم الان چطوریه...ولی اونموقع ۵سال پیش،کلی بهمون آموزش دادن کلیم امتحانای سخت گرفتن

کلا شنا همه چیو باید بلد باشی،بعدش بهت نجات غریقیو اموراتشو یاد میدن..برا ما ک اینجور بود

خیال دیدنِ رویت کند دل را چراغانی...
20سالمه قدم168و وزنم 71درشتم 

خوبی توانشو داری

منم تو ۲۰ سالگی آموزش دیدم

هیچ خصوصیم نرفتم...ی فراخوان زدن برا آموزش نجات غریق اونو ثبت نام کردم ب حدنصاب ک رسید کلاسا شروع شد

خوبی توانشو داری منم تو ۲۰ سالگی آموزش دیدم هیچ خصوصیم نرفتم...ی فراخوان زدن برا آموزش نجات غریق ا ...

خیلی شنارو دوست دارم مخصوصا مسابقات ولی فکرنکنم به اونجاها برسم

خوشبحالت عزیزم الان میری??

ن گذاشتم کنار خیلی استرس آور بود...همش زنای گنده غرق میشدن نفسم تموم میشد تا میخواستم بیارمشون

البته یسری رفتارای خاله زنکیم بود

الان فقط برا دل خودم شنا میکنم

واقعا رشته جذذذابیه شنا

اگه میتونی حتما ادامه بده

ن گذاشتم کنار خیلی استرس آور بود...همش زنای گنده غرق میشدن نفسم تموم میشد تا میخواستم بیارمشون البت ...

ایشالله توی بارداری شنا کردن بنظرت مضره .

من بخدا عاشقشم خیلی دوستش دارم عالیه بیسته

ایشالله توی بارداری شنا کردن بنظرت مضره . من بخدا عاشقشم خیلی دوستش دارم عالیه بیسته

قدم زدن تو آب خوبه موقع بارداری...البته آب تمیز..ن الان ک همه جور آدمی میریزه تو استخر...بنظرم اگه بارداری قید استخرو بزن چون بیماری پوستی میاره و عفونت خدایی نکردی

قدم زدن تو آب خوبه موقع بارداری...البته آب تمیز..ن الان ک همه جور آدمی میریزه تو استخر...بنظرم اگه ب ...

از تامپون استفاده کنم چی??? یکنفر گفت اومدی توی شامپو بدنت نمک بریز خودتو باهاش بشور 

2706