2733
2734
عنوان

سندروم روده تحریک پذیر کمک

660 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها... من فکر کنم سندروم روده تحریک پذیر دارم‌.. اینجوری هستم که به یه سری غذاها مثل حبوبات و غذاهای چرب و ترش و نوشیدنیهای با طبع سرد به شدت حساسم... یعنی سریع دل و روده م میپیچه بهم و دسشویی لازم میشم... مثلا امروز سه دفعه رفتم دسشویی گلاب به روتون 😁😁 حالااااا میخوام ببینم شماها راهکاری دارین از طب سنتی.. جون شنیدم دوا درمون که نداره ... کسی از کاری جواب گرفته؟؟؟ ممنون دوستان 

عشق سالهای کرونا... پسرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همین دیروز اسهال بودم.یک نسخه یک دکتر ایرانی ک تو سوییسه داده خالم ب هرکی داد از بچه تا بزرگ ج داده.

ولی برای اسهال برای بیماری دیگه نمیدونم

عرق نعنا بجوشه با کمی بارهنگ.اخرشم ک سرد شد عسل قاطیش کنی ۷ بار حمد بخونی توش.

میشه برام صلوات بفرستین تا باردار باشم...😢😢خیلی وقته منتظرم خدایا....
2728
2738
پودر پلانتاژل از داروخانه‌ بگیر من با این خوب شدم 

شما هم مشکلتون اسهال بود؟ 🤔 یبوست نگیریم حالا مشکلاتمون چند برابر شه چون من فیشر هم دارم که هی عود میکنه 😅😑

عشق سالهای کرونا... پسرم 
شما هم مشکلتون اسهال بود؟ 🤔 یبوست نگیریم حالا مشکلاتمون چند برابر شه چون من فیشر هم دارم که هی عود ...

ارههه اکثرا اسهال میشدم 🙈🙈🙈🙈🙈اینو گرفتم کلا نفخ و اسهال رو خوب میکنه روده رو تنظیم میکنه 

خوشبختم منم بواسیر داشتم 😂ولی رفتم عمل

برا مامان شدنم دعا کنین😢👪
ارههه اکثرا اسهال میشدم 🙈🙈🙈🙈🙈اینو گرفتم کلا نفخ و اسهال رو خوب میکنه روده رو تنظیم میکنه  ...

روزی چند تا ساشه میخوردین شما؟ قبل از غذا یا بعد از غذا؟ من هنوز به عمل نرسیدم یعنی دکتر گفت عمل نمیخواد باهاش مدارا کن 🤦‍♀️

عشق سالهای کرونا... پسرم 
روزی چند تا ساشه میخوردین شما؟ قبل از غذا یا بعد از غذا؟ من هنوز به عمل نرسیدم یعنی دکتر گفت عمل نمی ...

روزی یه دونه یا دوتا الانم میخورم مامانم و شوهرم و بابام فقط پلانتاژل میخرن بیچاره ها😂

برا مامان شدنم دعا کنین😢👪
روزی یه دونه یا دوتا الانم میخورم مامانم و شوهرم و بابام فقط پلانتاژل میخرن بیچاره ها😂

😂😂😂یبوست نداد؟؟ ببخشید سوال آخره 😑☹☹

عشق سالهای کرونا... پسرم 
2706