2726

من واسه عروسیم قصر لباس خریده بودم.اونموقع لباسای شیکی داشت.مادرشوهرمم کت و دامن شب عروسیمو ازونجا برا خودش برداشت واقعا نازبود و کارشده

یه سربزن شاید هنوز چیزای شیک داشته باشه

پیکی به سلامتی خداوند بزن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من واسه عروسیم قصر لباس خریده بودم.اونموقع لباسای شیکی داشت.مادرشوهرمم کت و دامن شب عروسیمو ازونجا ب ...

قصر تو قارنِ؟ 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

تدریس خصوصی زبان انگلیسی تقویتی و کنکوری (متوسطه اول و دوم ) در ساری و قائمشهر. تنها جلسه ای سی تومن.  توسط خانوم کارشناس ارشد دارای سه سال سابقه تدریس در منزل و آموزشگاهها. شماره تماس : 09028566072

من واسه تولد پسرم زیاد گشتم.. یه پاساژ کوچیک تو قارن بود اسمش نمیدونم چی بود یادم نیست... اونم لباساش خوب بود بد نبود... ولی این مفیدی که اسم اصلیش یادم نیست تنوع لباساش بیشتر و بهتره

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

سلام پاساژ مفیدی (خیابون شاه ).... تو خیابون شاه قبل از استانداری یه مغازه داره مدلاش خوشگله ...‌.بیست متری اول بغل کوروش و روبروش .... دیگه آها قارن وسطاش سمت چپ یه مغازه داره اونم قیمتاش عالیه ..من بیشتر از اونجا می گیرم تقریبا بعد قو یه ذره بالاتر

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2706