2737
2734
عنوان

افسردگی بعد زایمان

79 بازدید | 8 پست

دوستان عزیز من شش ماهه زایمان کردم والان حس میکنم افسرده شدم همش احساس خواب دارم همش گیجم کسی بوده اینطوری بوده باشه ضمنا اینم بگم هیچ کمبود ویتامینی ندارم بچمم شبا بیدار نمیشه 

من یک عدد افسرده استم🙁😐😐😐

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکترم رفتی؟

خیر

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2731
ازکجا میدونی مشکلت افسردگیه؟ اخه ممکنه این چندماه چون خستگی توتنت مونده و استراحت نداشتی بچه داری ک ...

آخه همه آزمایشی دادم هیچی کم نداشتم بچمم از ساعت ۱۲ تا شش صبح میخابه فکر نمیکنم از کم خوابی باشه

2738
آخه همه آزمایشی دادم هیچی کم نداشتم بچمم از ساعت ۱۲ تا شش صبح میخابه فکر نمیکنم از کم خوابی باشه

برو‌مسافرت یا ی کاری کن حال و هواتو عوض کن 

خودت بهتر میدونی چطور حالت رو تغیر بدی

🍃🍃🍃