2703
2553

خانوما ما قصد مهاجرت داریم چقد.پول احتیاجه؟کدوم شهر بهتره؟شغل همسرم این ساخت تجهیزات نظامیه...اونجا میتونیم کار پیدا کنیم؟کدوم کشور بهتره؟ما تقریبا 1/500میلیارد پول داریم...با این پول ب کدوم کشور میتونیم بریم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برید قبرس اروپایی

جدی میگما دیگه ترکیه هم بدرد نمیخوره،اروپام فکرشو نکن خیلی سخت میگیرن

کم کمممممم چندصد هزار یورو باید تو حسابت باشه و اونجا بتونی کسب و کار راه بندازی

من تو مصاحبه سفارت برای کاری اومده بودن شنیدم

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2720
برید قبرس اروپایی جدی میگما دیگه ترکیه هم بدرد نمیخوره،اروپام فکرشو نکن خیلی سخت میگیرن کم کمممممم ...

همسرم با این شغل میتونه اونجا کار خوبی داشته باشه؟میدوتید هزینه زندگی چطوره؟

2714
همسرم با این شغل میتونه اونجا کار خوبی داشته باشه؟میدوتید هزینه زندگی چطوره؟

من المانو میدونم ک هیچ جوره فعلا اقامت نمیده!!!

برای کار ک باید حتماااااا جاب افر داشته باشید

اگر نه ک پناهندگیه ک اونام دارن رد میکنن و‌برمیگردونن😑

من چون کیسم فرق داره فقط شنیدمممم

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
من المانو میدونم ک هیچ جوره فعلا اقامت نمیده!!! برای کار ک باید حتماااااا جاب افر داشته باشید اگر ...

من میخوام قبل از اینک مهاجرت کنیم ب همه چی فکر کرده باشم ک اونجا ب چ کنم چ کنم نیوفتم...پول کم نمیاریم؟همش نگرانم پولمون تموم شه😢

فکر کنم مهاجرت با توجه به شغل همسرتون مشکل باشه. هر کشوری نظامیها رو قبول نمیکنه، ضمن اینکه خروجشون از ایران هم به این راحتی نیست تا جایی که من میدونم.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
من میخوام قبل از اینک مهاجرت کنیم ب همه چی فکر کرده باشم ک اونجا ب چ کنم چ کنم نیوفتم...پول کم نمیار ...

برو موسسه هایی ک کار مهاجرت میکنن و وکیل مهاجرت بگیر

حالا هرجا میخوای بری

بدون کمک نمیشه واقعا

فکر کنم مهاجرت با توجه به شغل همسرتون مشکل باشه. هر کشوری نظامیها رو قبول نمیکنه، ضمن اینکه خروجشون ...

اره با توجه ب شغل همسرم فعلا تا زمانی ک سر این کاره ممنوع الخروجیم..البته فقط همسرم....ولی اگعده حتمی شه از کارش خارج میشع

2706