2733
2739

پیام بده به عشق جان

نی نی یار۵

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من قرار کاربریم امروز برگرده خود نی نی یار گفت غروب یاد اوریش کنم 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم عزیزم .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           

شما که عمرت ۴ سال شد دیگه با این کاربری تاپیک نزن که نترکی اگه قبلا ۳ بار ترکیدی 😧

دل نیست کبوتر که چو برخاست نشیند .... از گوشه بامی که پریدیم  پریدیم .....💖💖💖💖
من قرار کاربریم امروز برگرده خود نی نی یار گفت غروب یاد اوریش کنم 

من کار بریم تعلیق شد شاید بیشتر از ۱۰ بار به نی نی یار ۵ پیغام دادم اصلا اوکی نشد 

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
2738
با ایمیل بوده 

نه وقتی تاپیک نا مناسب بزنی نی نی یارا مجبورن بترکونن بعدا موبایل خودشون مسیج هشدار پلیس فتا و ... روبدن دیگه رو خطت... شمارشون رو داری بعد التماس میکنی کاربریت برگرده 😐😐

یعنی دوتا کاربری داری ؟چه جودی راضی شده نی نی یار ؟

اخ قبلیم خیلی الکی ترکید بهشون گفتم گفت باش قول دادم این جدید زدم

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم عزیزم .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           
من کار بریم تعلیق شد شاید بیشتر از ۱۰ بار به نی نی یار ۵ پیغام دادم اصلا اوکی نشد 

ای من اخ الکی ترکید 😕نمیدونم والا

چرا کاربری براتون مهمه خوب مثل وقیح دوباره بسازید 

چرا کاربری براتون مهمه خوب مثل وقیح دوباره بسازید 

تازه بهتره تاپیک قدیمی ندارید که هی بخونن و بزنن تو چشمتون

2706