2733
2734
عنوان

خانمهایی که وکس استفاده میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 14166 بازدید | 61 پست
من برا صورتم وکس استفاده میکنم وکس سکه ای راضی ام ... دیر در میاد و ترم زیر پوستی در نمیاد ... مارک ...

ممنون عزیز...گرم بهتره یا سرد؟تو خونه خودت میزنی؟

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون عزیز...گرم بهتره یا سرد؟تو خونه خودت میزنی؟

اره خودم میزنم کاری نداره ... وکس گرم و سرد نمیدونم چیه اما برا خودم گمونم سرده چون باس گرمش کنم 😁

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔
2731
پارسال شهریور قبل گرونی ۱۰ تا خریدم دومه ای ۵۰۰😁😁 هنوز دارمش و چن تا مونده اما خواهرم رفته اخیرا ...

میدونی تو اینستا ی وکس مرواریدی تبلیغ میکنه صد گرمش30هزارتومن....وکس بهتر از موم هست یا مثل موم هست؟.....وکس زغالی چیه

برای اینکه موی زیر پوستی در نیاد قبل استفاده پودر بچه بزنید و وقتی کارتون تموم شد خودتونو آب گرفتید ...

مرسی عزیزم....جفت وکس ها منظورت هم  گرم خوبه و هم سرد ؟

میدونی تو اینستا ی وکس مرواریدی تبلیغ میکنه صد گرمش30هزارتومن....وکس بهتر از موم هست یا مثل موم هست؟ ...

ببین عزیزم وکس صورت ک من استفاده میکنم سکه ای و بدون کاغذ و پد هستش و راحت کنده میش ... وکس بدن عین موم باید با کاغذ بکنی ک ب نظر خودم موم بهتره ... وای بدن کثیف کاری تو خونه اش  زیاده و بهتره موم بگیری 

وای ژغالی نمیدونم چیه والا نشنیدم شاید همون ماسک زغالی

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔
2738
اره خودم میزنم کاری نداره ... وکس گرم و سرد نمیدونم چیه اما برا خودم گمونم سرده چون باس گرمش کنم 😁

ای جان خیلیم خوب....برای گرم کردن دستگاه داری یا داخل قابلمه آب گرم میذاری؟

ای جان خیلیم خوب....برای گرم کردن دستگاه داری یا داخل قابلمه آب گرم میذاری؟

ن بابا دستگام کجا بود😁😁

ی کاسه استیل ماست خوری دارم از مجردی مخصوص این کلر میریزم توش اگر فصل سرما باشه میدارم رو بخاری 

مث الان فصل گرما باشه رو سماور😎

ببین عزیزم وکس صورت ک من استفاده میکنم سکه ای و بدون کاغذ و پد هستش و راحت کنده میش ... وکس بدن عین ...

این وکس مرواریدی واسه بدن هم استفاده میشد بدون کاغذ و پد

این وکس مرواریدی واسه بدن هم استفاده میشد بدون کاغذ و پد

وکس بدن بدون پد و کاغذ نیس اصلا احتمالا برا صورت 

2706