2737
2734
عنوان

خانمهایی که وکس استفاده میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 14150 بازدید | 61 پست
من برا صورتم وکس استفاده میکنم وکس سکه ای راضی ام ... دیر در میاد و ترم زیر پوستی در نمیاد ... مارک ...

ممنون عزیز...گرم بهتره یا سرد؟تو خونه خودت میزنی؟

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیز...گرم بهتره یا سرد؟تو خونه خودت میزنی؟

اره خودم میزنم کاری نداره ... وکس گرم و سرد نمیدونم چیه اما برا خودم گمونم سرده چون باس گرمش کنم 😁

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔
2731
پارسال شهریور قبل گرونی ۱۰ تا خریدم دومه ای ۵۰۰😁😁 هنوز دارمش و چن تا مونده اما خواهرم رفته اخیرا ...

میدونی تو اینستا ی وکس مرواریدی تبلیغ میکنه صد گرمش30هزارتومن....وکس بهتر از موم هست یا مثل موم هست؟.....وکس زغالی چیه

برای اینکه موی زیر پوستی در نیاد قبل استفاده پودر بچه بزنید و وقتی کارتون تموم شد خودتونو آب گرفتید ...

مرسی عزیزم....جفت وکس ها منظورت هم  گرم خوبه و هم سرد ؟

میدونی تو اینستا ی وکس مرواریدی تبلیغ میکنه صد گرمش30هزارتومن....وکس بهتر از موم هست یا مثل موم هست؟ ...

ببین عزیزم وکس صورت ک من استفاده میکنم سکه ای و بدون کاغذ و پد هستش و راحت کنده میش ... وکس بدن عین موم باید با کاغذ بکنی ک ب نظر خودم موم بهتره ... وای بدن کثیف کاری تو خونه اش  زیاده و بهتره موم بگیری 

وای ژغالی نمیدونم چیه والا نشنیدم شاید همون ماسک زغالی

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔
2738
اره خودم میزنم کاری نداره ... وکس گرم و سرد نمیدونم چیه اما برا خودم گمونم سرده چون باس گرمش کنم 😁

ای جان خیلیم خوب....برای گرم کردن دستگاه داری یا داخل قابلمه آب گرم میذاری؟

ای جان خیلیم خوب....برای گرم کردن دستگاه داری یا داخل قابلمه آب گرم میذاری؟

ن بابا دستگام کجا بود😁😁

ی کاسه استیل ماست خوری دارم از مجردی مخصوص این کلر میریزم توش اگر فصل سرما باشه میدارم رو بخاری 

مث الان فصل گرما باشه رو سماور😎

ببین عزیزم وکس صورت ک من استفاده میکنم سکه ای و بدون کاغذ و پد هستش و راحت کنده میش ... وکس بدن عین ...

این وکس مرواریدی واسه بدن هم استفاده میشد بدون کاغذ و پد

این وکس مرواریدی واسه بدن هم استفاده میشد بدون کاغذ و پد

وکس بدن بدون پد و کاغذ نیس اصلا احتمالا برا صورت 

2706