2726
عنوان

خرید جهیزیه آری یا خیر 🙄

556 بازدید | 20 پست

دوست پسرم تنها زندگی میکنه و همه وسایلش و تازه یک ماهه عوض کرده اونم با سلیقه ی من . و همه چیزش تکمیله فقط یه سرویس پذیرایی نداره 

حالا دیشب میگه تو هرچی ازین وسایلو خواستی نگه دار هرچی ام دوس نداری میدیم خیریه ای جایی چون اصلا استفاده نشده. بجاش اونی که من میخوام و بگیریم . نمیدونم چیکار کنم از همه چیزشم راضی ام ولی دلم میخواست خودم تیکه های بزرگ خونمو بخرم ببرم 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پولتو از سر راه آوردی؟هرچی دوست نداری عوض کن فقط

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2728

نعمت ب این خوبی😃✋از دستش نده

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
پولتو از سر راه آوردی؟هرچی دوست نداری عوض کن فقط

همه چیزشم دوس دارم اخه بدبختی 😂😂😂

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤
چه دوست پسرنادری داری!

اره واقعا خدا بزرگترین نعمتی که بهم داده این مرده 

حالا یه مرد درست حسابی  ک چشمش به دست پدر زن مادرزن نیس که تشک یخچاله خونشو بخرن شما ناراحتی فرزندم😕

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
همه چیزشم دوس دارم اخه بدبختی 😂😂😂

بهتر...هیچی نخر والا...پولتو بزار بانک واسه خودت

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
پول جهازتو  بگیر و وام ازدواجتون بگیر ی خونه نقلی تو محل پایینت بگیر بده اجاره

راس میگییی اینم کار خوبیه 

حالا یه مرد درست حسابی  ک چشمش به دست پدر زن مادرزن نیس که تشک یخچاله خونشو بخرن شما ناراحتی فر ...

😂😂😂 اینم حرفیه 

2706