2733
2734
عنوان

سلام ی روش گیاهی صددرصد برای تنبلی تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 3113 بازدید | 83 پست
زن دایی من ی سال حامله نمیشد دکتر میگفت تخمدان بسیار تنبل و ضعیفی داره بعد مصرف این الان بچه دومشم ح ...

اسم زنداییت چیه؟؟

احساس میکنم آشناست😂

من به دستان خداخیره شدم معجزه کرد😍😍
اسم زنداییت چیه؟؟ احساس میکنم آشناست😂

ی چیزی هست شما اهل کجایی😓😓😵😵

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خانوما این تاپیک رو معرفی کنین در ثوابش شریک شین🙏🏻

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
نه دیگه 😂😂احساس کردم آشنایی

من جنوبم

منم تهرانم

😐به من استرس میدی

2738
تو فامیلا ما کسی نازا  و مشکل نداره نیست🤔نه پدری نه مادری شما امضات ی چیز دیگست فک نکنم آ ...

منم نازا نیستم شوهرمم مشکلش خداروشکرتا حدودی حل شده خداروشکر باآدمای بیشخصیتی شما با این طرز فکر فامیل نیستم 😡

نازایی عیب نیست 😳😳

برات متاسفم...

من فقطاحساس کردم آشنایی

منم نازا نیستم شوهرمم مشکلش خداروشکرتا حدودی حل شده خداروشکر باآدمای بیشخصیتی شما با این طرز فکر فام ...

نه توهین نشه شرمنده واقعا منظورم اینه با این مشخصات کسی نیست تازه مروارید نام هم نداریم مشکل واسه همه پیش میاد اینقد بیشعور نیستم باش به کسی طعنه بزنم بازم عذر میخوام از فن بیانم

واقعا عذر میخوام نخواستم بی احترامی بشه متاسفم 

عسل کاملا طبیعی رو با مقدار پودر دارچین قاطی کنین مقدار پودر دارچین از عسل یکم بیشتر باشه این رو ی ق ...

اوهه

براي تنبلي فقط تخم هويج تو پريودي بخوري و 

سه روز پشت سر هم بعد پاكي بادكش بندازي حله

واقعا عذر میخوام نخواستم بی احترامی بشه متاسفم 

نه اشکالی نداره 

این روزا حساس شدم اسم نازا برام خیلی سنگینه....

شما ببخش که اینقدرزودناراحت شدم

عسل کاملا طبیعی رو با مقدار پودر دارچین قاطی کنین مقدار پودر دارچین از عسل یکم بیشتر باشه این رو ی ق ...

از روز اول کل عسل و دارچین رو قاطی کنیم یا هروز قاطی کنیم و همون رو بخوریم ؟

واسه ۴۰ روز نیم کیلو عسل کافیه؟

2706