2737
2734

من ۸۲

مجرد

تا ۲۵ سالگی هم قطعا مجردم خواهم ماند.

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخخ ازروی احساس بچه گانه زودازدواج کردیم

الهی خوشبخت بشین و عشقتون پایدار باشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
من ۸۲ مجرد تا ۲۵ سالگی هم قطعا مجردم خواهم ماند.

منم همین حرف رومیگفتم ولی وقتی اونی ک دوسش داری بیادخواستگارین باسرمیری ن با پا😂😂

اوناارزوهاموکشتن اقای قاضی
2728
2738

شانزده سالته ازدواج کردی هیچ منم سنم زیاد نبود انچنان شوهرت چاقوییت کرده و تو اقدام ب بارداری هم میکنی پناه برخدا 

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
منم همین حرف رومیگفتم ولی وقتی اونی ک دوسش داری بیادخواستگارین باسرمیری ن با پا😂😂

نچ

من از الان وارد این جریانات نمیشم

خیلی زوده

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
شانزده سالته ازدواج کردی هیچ منم سنم زیاد نبود انچنان شوهرت چاقوییت کرده و تو اقدام ب بارداری هم میک ...

من بدبخت ازهمون اول کم شانس بودم

اوناارزوهاموکشتن اقای قاضی
2706