2726
سلام عزیزم خوبی؟ من ک شرکت نکردم واسه ارشد😑

سلام خداروشکر خوبم تو خوبی دوستم

چرا

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلااااااااااااااااامم خوبین بچه ها برای 22 مرداد تالار گرفتیم کلییییییییییییییییییییی استرس دارم

بسلامتی مبارک باشه

ماهم واسه ۱۸ آذر تالار گرفتیم

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
2728
بسلامتی مبارک باشه ماهم واسه ۱۸ آذر تالار گرفتیم

مبارکتون باشه انشالله صدسال دیگه برا نوه نتیجه هاتون از خوشیاتون صحبت کنین😁😁🤗🤗🤗😍😍

از الان رزرو کردین عزیزدلم؟؟

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E
سلااااااااااااااااامم خوبین بچه ها برای 22 مرداد تالار گرفتیم کلییییییییییییییییییییی استرس دارم

سلااااام عااالیم خداروشکر استرسو بیخیال انشالله به بهترین شکل میگیرین و خوشبخترین زوج دنیا میشین😍😙😙😙😉

مبارکتون باشه انشالله صدسال دیگه برا نوه نتیجه هاتون از خوشیاتون صحبت کنین😁😁🤗🤗🤗😍😍 از الان رز ...

ممنون عزیزم همچنین

اره دیگه این تالاره زود پر میشه بیعانه دادیم که تاریخ مورد نظرمون پر نشه

ممنون عزیزم همچنین اره دیگه این تالاره زود پر میشه بیعانه دادیم که تاریخ مورد نظرمون پر نشه

آهااا بسلامتی عزیزم

دوس داشتی جواب بده چندنفر مهمون دارین؟

تالارتون چقدر شد؟؟

چون منم میخوام تالار بگیرم میخوام قیمت دستم بیاد

آهااا بسلامتی عزیزم دوس داشتی جواب بده چندنفر مهمون دارین؟ تالارتون چقدر شد؟؟ چون منم میخوام تالا ...

فعلا ۱۰۰ تا مهمون فقط ورودی تالار با پذیرایی شده ۱۸ میلیون موزیکو چیزای دیگه مونده

ما باغ تالار گرفتیم مختلطه

سلااااام عااالیم خداروشکر استرسو بیخیال انشالله به بهترین شکل میگیرین و خوشبخترین زوج دنیا میشین😍😙 ...

وایییییییییییییییی مرسییییییییییییییییییییییییییییی عزیزم از دعای خیرت

کلی انرژی گرفتم

ان شاالله شما هم همینطور خانومی

التماااااسس دعااااااا
وایییییییییییییییی مرسییییییییییییییییییییییییییییی عزیزم از دعای خیرت کلی انرژی گرفتم ان شاالله ش ...

قربونت برم عزیزی😍😘😍😍😍😍😍😍

عزیزای دل دوران عقد کلا اینطوره ولی بعد از ازدواج شیرین تر میشه...خیلــــی خیلــــی شیرین...چند نکته هم بگم ارایشگاه و اتلیه و لباس تون رو جوری انتخاب کنین ک پشیمون نشین.....دوست دارم شماهم مثل من یه شب فوق العادع داشته باشین.....الهی همتون خوشبخت بشین

💖صلوات میفرستی برام
عزیزای دل دوران عقد کلا اینطوره ولی بعد از ازدواج شیرین تر میشه...خیلــــی خیلــــی شیرین...چند نکته ...

آره عزیزم ماهم دوست داریم زودتر عروسی کنیم بریم زندگیه خودمون تا راحت شیم

خداروشکر ک عروسیت قشنگ بود انشالله همه نامزدها و عقدهام به تموم خواسته هاشون برسن

عزیزای دل دوران عقد کلا اینطوره ولی بعد از ازدواج شیرین تر میشه...خیلــــی خیلــــی شیرین...چند نکته ...

خدا رو شکر که همه چی خوب بوده

ان شاالله برای همه هر جوری که دلشون میخواد برگزار بشه

التماااااسس دعااااااا
2706