2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مگه بیکارن همش سرکارن یوقتاییم میخوان با دوستاشون باشن یوقتاییم ک خستن چی میمونه دیگه

شوهرمن وقتایی ک سرکاره ک هیچ. اما هبچ دوستی نداره خداشکر تنها دوستش منم. خستگی ر  تاحالا بهونه نکرده واس خوشی کردن. خدارشکر

❤️همسرم❤️
ینی من مطمئنم اگه الان میرفتیم سر خونه زندگیمون ارامشمون کامل کامل میشد....

مامان منم همش اینو میگه .میگه دعا کن زودتر بری سرخونه زندگیت تا بحثاتون تموم بشه

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره
مگه بیکارن همش سرکارن یوقتاییم میخوان با دوستاشون باشن یوقتاییم ک خستن چی میمونه دیگه

درسته شرایط فرق داره 

ولی من اونایی که دور و برم میبینم عقد کردن و نامزدن خیلی بهشون خوش میگذره 

ناراحت نباش گلم ایشالا میرین سر خونه زندگی خودتون دیگه راحت میشین 

همسایتون خوبه؟🤣🤣 تاپیکت ترکید

دیگه ساکت شدن😂

وای اره بس ک بی جنبن همون لحظه شوهرم اومد نشد بیام سایت

چی شد؟اون گلبرگ ک قاطی کرده بود دیگه هیچی نگفت؟

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
2714
شوهرمن وقتایی ک سرکاره ک هیچ. اما هبچ دوستی نداره خداشکر تنها دوستش منم. خستگی ر  تاحالا بهونه ...

خداروشکر.😙

مهم اینه من دوستی ندارم ک مثه اون برم پیش دوستام

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره
دقیقا مشکل اصلی ماهم بخاطر خانوادشه....خیییلی کنترلگر وفضول و پررررتوقع هستن...اینم متاااسفانه وابسه ...

اره این فضولی و وابستگیه خیلی بده...براشون متاسفم ک نمیتونن ارامش بچشونو بببینن....من خیلی حرص خوردم خیلی اذیت شدم خیلی با شوهرم حرف زدم بهتر شده....بیشتر قبل کنترل میکنه

2706