2726
بخدا میخوام حل بشه ولی نمیشه یه قدم برنمیدارن این مردا

مردا همه همینطورن...بیشتر کتاب بخون...من یه کتاب خریدم کتاب خیلی خوبیه خواستی عکسشو برات بزارم

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من بيست روز ديگه عروسيم هست دلم براي دوران عقد تنگ ميشه

🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره

چرا میگین مزخرفه ؟؟

من مجردم فقط اومدم سر بزنم   

حالا چرا میگین مزخرفه خب عقد کرده باشین اگه میتونین همو ببینین و باهم خوش بگگذرونین و کلی تفریح کنین 

مگه نع؟

تازه الان که اونایی که دوستن هم بد نمیگذرونن !!!!!

ما دوتایی باهم هیچ مشکلی نداریما...همش ب خاطر بقیه س...و اینکه بین زمین و هواس ادم....انگار هیچ جارو ...

دقیقا👌👌

ماهم مشکلمون همینه و همه بحثامون سر همین قضیس

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره
چرا میگین مزخرفه ؟؟ من مجردم فقط اومدم سر بزنم     حالا چرا میگین مزخرفه خب عقد کرده با ...

مگه بیکارن همش سرکارن یوقتاییم میخوان با دوستاشون باشن یوقتاییم ک خستن چی میمونه دیگه

ما دوتایی باهم هیچ مشکلی نداریما...همش ب خاطر بقیه س...و اینکه بین زمین و هواس ادم....انگار هیچ جارو ...

دقیقا مشکل اصلی ماهم بخاطر خانوادشه....خیییلی کنترلگر وفضول و پررررتوقع هستن...اینم متاااسفانه وابسه و ترسو

چرا میگین مزخرفه ؟؟ من مجردم فقط اومدم سر بزنم     حالا چرا میگین مزخرفه خب عقد کرده با ...

دقیقا. خیلی خوبه. من باشوهرم دوس ک بودیم مسافرت میرفتیم😅😅 الان ک دیگه عالیییه همچی

❤️همسرم❤️
2706