1472
1459
عنوان

کیا نامزد یا عقدن بیان دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 25007 بازدید | 3078 پست
مبارکتون باشه انشالله صدسال دیگه برا نوه نتیجه هاتون از خوشیاتون صحبت کنین😁😁🤗🤗🤗😍😍 از الان رز ...

ممنون عزیزم همچنین

اره دیگه این تالاره زود پر میشه بیعانه دادیم که تاریخ مورد نظرمون پر نشه

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه👰🏻🤵🏻👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨
ممنون عزیزم همچنین اره دیگه این تالاره زود پر میشه بیعانه دادیم که تاریخ مورد نظرمون پر نشه

آهااا بسلامتی عزیزم

دوس داشتی جواب بده چندنفر مهمون دارین؟

تالارتون چقدر شد؟؟

چون منم میخوام تالار بگیرم میخوام قیمت دستم بیاد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه انشاالله درست دربیاد توروخدا واسه اینکه زودتربرم سرزندگیم واسم صلوات بفرستین❤عاشقتم باتموم وجودمE
آهااا بسلامتی عزیزم دوس داشتی جواب بده چندنفر مهمون دارین؟ تالارتون چقدر شد؟؟ چون منم میخوام تالا ...

فعلا ۱۰۰ تا مهمون فقط ورودی تالار با پذیرایی شده ۱۸ میلیون موزیکو چیزای دیگه مونده

ما باغ تالار گرفتیم مختلطه

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه👰🏻🤵🏻👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

سلااااام عااالیم خداروشکر استرسو بیخیال انشالله به بهترین شکل میگیرین و خوشبخترین زوج دنیا میشین😍😙 ...

وایییییییییییییییی مرسییییییییییییییییییییییییییییی عزیزم از دعای خیرت

کلی انرژی گرفتم

ان شاالله شما هم همینطور خانومی

وایییییییییییییییی مرسییییییییییییییییییییییییییییی عزیزم از دعای خیرت کلی انرژی گرفتم ان شاالله ش ...

قربونت برم عزیزی😍😘😍😍😍😍😍😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه انشاالله درست دربیاد توروخدا واسه اینکه زودتربرم سرزندگیم واسم صلوات بفرستین❤عاشقتم باتموم وجودمE
1473

عزیزای دل دوران عقد کلا اینطوره ولی بعد از ازدواج شیرین تر میشه...خیلــــی خیلــــی شیرین...چند نکته هم بگم ارایشگاه و اتلیه و لباس تون رو جوری انتخاب کنین ک پشیمون نشین.....دوست دارم شماهم مثل من یه شب فوق العادع داشته باشین.....الهی همتون خوشبخت بشین

💖صلوات میفرستی برام
عزیزای دل دوران عقد کلا اینطوره ولی بعد از ازدواج شیرین تر میشه...خیلــــی خیلــــی شیرین...چند نکته ...

آره عزیزم ماهم دوست داریم زودتر عروسی کنیم بریم زندگیه خودمون تا راحت شیم

خداروشکر ک عروسیت قشنگ بود انشالله همه نامزدها و عقدهام به تموم خواسته هاشون برسن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزای دل دوران عقد کلا اینطوره ولی بعد از ازدواج شیرین تر میشه...خیلــــی خیلــــی شیرین...چند نکته ...

خدا رو شکر که همه چی خوب بوده

ان شاالله برای همه هر جوری که دلشون میخواد برگزار بشه

8
بچه ها من خیلی استرس دارم ساعت 5 صبح رفتم زیر سرم از ساعت 9 هم اومدم سر کار برام دعا کنید همه چی ...

گلم سعی کن به چیزای خوب فکر کنی بگو ک من بهترینم ما عالی پیش میریم همه چی فوق العادس حال دلتم خوب میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام بچه ها همتون تل گ رام یاواتساپ دارین؟

نظرتون چیه اونجا دورهم جمع شیم؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
1476
سلام عزیزم من هستم😍 گم کرده بودم تاپیکووووو😓😓

سلام خوبی عزیزم

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
1331