2737
2739
عنوان

طرز تهیه سیرترشی بازاری برای فروش

284 بازدید | 9 پست

خانوما

کسی میتونه راهنماییم کنه فوت فن سیر ترشی بازاری چطوریه؟؟ 

،و کیلویی چنده؟ 

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒

بلد نیستم فقط میدونم براش شیره انگورم میزنن 😐😐

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون 😊

🙂❤

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2728

اگه میخوای یه سی  ترش خوب واسه خودت درست کنی 

سیر رو بریز تو دبه بعد سرکه انگور خانگی و شیره بریز روش و درش رو ببندد و حداقل 4 تا 5 سال بزار کنار 

اگه عجله داری میتونی سیر ها رو چند دقیقه در آب جوش بجوشونی بعد سرکه و شیره و بعد باری جلو آفتاب بمونه.

البته که اولی روش درسته و سیر خاصیت زیادی داره  

من خودم ۳سال پیش گذاشتم فقط سرکه ریختم والا از بازاریا هم خوشمزه تر شده گذاشتم پشت بوم دستم بهش نخوره😉😉

با این خرجای اضافی بچه هام به هیچ جا نمی رسم😆😉😆😉
من خودم ۳سال پیش گذاشتم فقط سرکه ریختم والا از بازاریا هم خوشمزه تر شده گذاشتم پشت بوم دستم بهش نخور ...

ماهم داریم حتی هفت ساله بیشتر شدن امسال ولی شنیدم بازاریا یه شکل دیگه ان میخام درست کنم برای فروش

2738
اگه میخوای یه سی  ترش خوب واسه خودت درست کنی  سیر رو بریز تو دبه بعد سرکه انگور خانگی و ش ...

ممنون دوستم