1265
1267
عنوان

سوال زنونه《ورود آقایان ممنوع》

410 بازدید | 46 پست

سلام دوس جون جونیا 

برای کسی که بخواد برای اولین اونجاشو😶 شیو ب نظرتون بهتره با چی شیو کنه بهتره؟ (برای خواهر زادم)

از تجربیاتتون بگین❤

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258
8

اپیلاسیون

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم قلب من ... نی نیم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم پشتگاهم... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
فقط عضو شدی که واسه شیو اونجای خواهر زادت از ما کمک بخای😁😁 

سواله مهمیه خب.😂😂

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم،در واقع تنها توشه اخرتمه😅
1167

اشتباه نکن

فقط نوره اصل بگیر بزن 

از یه جای معتبر

هم تراکم مو رو به مرور کم میکنه

هم رنگ پوست تیره نمیشه 

هم زیر شکمو رحمو گرم میکنه جلوی سرد شدن رحم رو میگیره

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊

موبر 

اپیلاسیون

لبزر

اصصصصصصلا تیغ نزنه بعدا پشمالو میشه 

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته گزارش نزن خودت سوال کردی و نظر خواستی عقده ای بازی نداره ک از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم نچسب به نظر میام ولی اونم ب خودم ربط داره در ضمن من مسئول باور کردن یا نکردن شما نیستم پس خودت میدونی  قبلا از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست  
اشتباه نکن فقط نوره اصل بگیر بزن  از یه جای معتبر هم تراکم مو رو به مرور کم میکنه هم رنگ پو ...

نوره چی هس؟

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته گزارش نزن خودت سوال کردی و نظر خواستی عقده ای بازی نداره ک از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم نچسب به نظر میام ولی اونم ب خودم ربط داره در ضمن من مسئول باور کردن یا نکردن شما نیستم پس خودت میدونی  قبلا از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست  
1241