1803
1793
عنوان

سوال زنونه《ورود آقایان ممنوع》

442 بازدید | 46 پست

سلام دوس جون جونیا 

برای کسی که بخواد برای اولین اونجاشو😶 شیو ب نظرتون بهتره با چی شیو کنه بهتره؟ (برای خواهر زادم)

از تجربیاتتون بگین❤

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1805

تیغ تیز

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگیِ دومین پسرم😍بگو که نیستی فقط خدای جانمازها بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها خدایا تورو به بی بی دوعالم قسم دردِ زایمانو برای همه ی مادرای باردار راحت کن😘
1783

اپیلاسیون

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
فقط عضو شدی که واسه شیو اونجای خواهر زادت از ما کمک بخای😁😁 

سواله مهمیه خب.😂😂

جان مادر نمیخواهی بیایی....خانه ام بی تو سوت و کور است نمیخواهی بیایی..انتظارت مرا کشت نمیخواهی بیایی😔😔
1794

اشتباه نکن

فقط نوره اصل بگیر بزن 

از یه جای معتبر

هم تراکم مو رو به مرور کم میکنه

هم رنگ پوست تیره نمیشه 

هم زیر شکمو رحمو گرم میکنه جلوی سرد شدن رحم رو میگیره

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊

موبر 

اپیلاسیون

لبزر

اصصصصصصلا تیغ نزنه بعدا پشمالو میشه 

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر خواستی عقده ای بازی نداره ک از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم نچسب به نظر میام ولی اونم ب خودم ربط داره در ضمن من مسئول باور کردن یا نکردن شما نیستم پس خودت میدونی  قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست  
اشتباه نکن فقط نوره اصل بگیر بزن  از یه جای معتبر هم تراکم مو رو به مرور کم میکنه هم رنگ پو ...

نوره چی هس؟

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر خواستی عقده ای بازی نداره ک از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم نچسب به نظر میام ولی اونم ب خودم ربط داره در ضمن من مسئول باور کردن یا نکردن شما نیستم پس خودت میدونی  قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست  
1718