2726

درصدش زیاده در کل روش مطمینی نیست هر چند همه روش ها خطا دارن

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
در حدود صد در صد البته این که شوخیه. ولی شما به طور میانگین هر ماه حدود 25 درصد احتمال بارداری داری ...

حتی اگه مطمئن باشی که مایع.... وارد بدن نمیشه بازم احتمال بارداری هست؟ 

هرکس یجوره من ۶سال طبیعی جلوگیری کردم چیزی نشد.بعدم ماه اول اقدامم باردار شدم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
حتی اگه مطمئن باشی که مایع.... وارد بدن نمیشه بازم احتمال بارداری هست؟ 

ببین یه حالتی وجود داره که باعث میشه منی هم حاوی اسپرم باشه و اون هم شرایطیه که زوج در طول مدت زمان کوتاهی مثلا شش ساعت ، دو بار رابطه داشته باشن و آقا حمام نکرده باشه.

در اون صورت حتی تماس میتونه اسپرم رو به تخمک برسونه.

شما بهتره از یک پزشک بپرسی. دکترها اصلاااا به طبیعی جلوگیری نمیگن. چون احتمالات زیادی هست که باعث میشه خانوم باردار بشه.

مثلا اسپرم می ره داخل و تخمک نیست، اما پنج روز زنده می مونه تا تخمک تازه رها شده رو ملاقات کنه و ....

تیکر یک سالگی پسر دومم...

اگرم تا حالا باردار نشده باشید طبیعی موفق تر عمل میکنه، اما به محض این که یک بار بچه دار میشید روش طبیعی دیگه نمیتونه روش مطمئنی باشه. انگار رحم به شدت آماده میشه برای بارداری.

خلاصه اگر باردار نیستی و نمیخوای بچه روش بهتری رو انتخاب کن.

تیکر یک سالگی پسر دومم...
2706