2726
عنوان

این حشرات دیگه از صبح کلافه ام کردن

165 بازدید | 32 پست

از صبح یه حشرات ریزی تو اتاقم می بینم... دو سه روزی هست...امروز با دقت نگاه کردم یه قالیچه ریش ریشی تو اتاقم داشتم امروز چشمم افتاد بهش دیدم این حشرات عین مور و ملخ از بین ریشاش میاد. قالیچه کوچیکو که گذاشتم تو حیاط ولی هنوووووووز این حشرات هستن. تک و توک سمت همون جای قبلی قالیچه میرن ولی هنوز هستن. قالیچه نزدیک تختم بود چوب تختمو کنارم زدم و جارو کشیدم ولی چیز خاصی زیرش نبود. مامانم که حشراتو دید گفت کنه هست البته مطمئن هم نبود. اشغالی یا کثیفی هم تو اتاقم ندارم. اصن جوری شده که همش احساس می کنم دارن رو تنم راه میرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس بده

اگر خیلی سمت قالی برن 

اسمشون ماهی نقره ایه

ولی ماهی نقره ای خیلی ریز نیست 

عکس بده

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2728
خیلیییی ریزن اون بچه هاشون که قد اثر نوک مداد رو کاغذ همون اندازه هان

منم هم خونه مادرم هم خونه خودم با شروع فصل گرما یه حشرات خیلی خیلی ریز میان یه نقطه سفیدم روشون دارن دقیقا نمیدونم از چی میان رو بعضی جاها می بینمشون

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
عکس بده اگر خیلی سمت قالی برن  اسمشون ماهی نقره ایه ولی ماهی نقره ای خیلی ریز نیست  عک ...

عکس که انقد ریزن تو دوربین گوشی نمیفته....اصن جاروبرقی هم گذاشتم کنار دستم که هرچی میاد سریع جمعشون کنم. واسه همین فعلا نیست

بعضیاشون قهوه ای هستن بعضیاشون قهوه ای که به قرمز میزنه

مواد غذایی تو نگاه کن

مخصوصا جو. و نخود 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
تو اتاق خوابم که مواد غذایی ندارم. تو اشپزخونه هم نیستن تو اتاق خوابن کنه هستن ینی؟

نه خب وقتی تعدادشون زیاد بشه پخش میشن دیگه

من کامبینتمو تمیز میکردم یه دفعه دیدم جو پر از دونه های سیاه شده دیدم همشون حشره هستن

نخودم هم زده بود 

همه رو  دور انداختم تا یک هفته اون سر خونم هم از اون حشرات میدیدم 

بعضیاشون قهوه ای هستن بعضیاشون قهوه ای که به قرمز میزنه

واای خدا خیریت بده 

منم دقیقااا اینارو دارم تو خونم تو پست قبلیمم عکسشونو گذاشتم انقدر ریزن که فقط چون با دوربین گرفتم زوم کردم دیده میشن 

من منبعشونو پیدا نکردم 😭😭😭😭

الان که گفتید سرچ کردم عکسشون اون شکلی نیست

دقیقا اندازه نوک مدادن 

خیلی خیلی ریزن 

تو عکس تاپیک قبلا نسبتشونو با شصستم مقایسه کن ببین چقدر ریزن 

من رو چسپ چسبوندم برم یه جا نشون بدم 

توروخدا فهمیدی چین به منم بگوو

2706