1265
1273
عنوان

این حشرات دیگه از صبح کلافه ام کردن

156 بازدید | 32 پست

از صبح یه حشرات ریزی تو اتاقم می بینم... دو سه روزی هست...امروز با دقت نگاه کردم یه قالیچه ریش ریشی تو اتاقم داشتم امروز چشمم افتاد بهش دیدم این حشرات عین مور و ملخ از بین ریشاش میاد. قالیچه کوچیکو که گذاشتم تو حیاط ولی هنوووووووز این حشرات هستن. تک و توک سمت همون جای قبلی قالیچه میرن ولی هنوز هستن. قالیچه نزدیک تختم بود چوب تختمو کنارم زدم و جارو کشیدم ولی چیز خاصی زیرش نبود. مامانم که حشراتو دید گفت کنه هست البته مطمئن هم نبود. اشغالی یا کثیفی هم تو اتاقم ندارم. اصن جوری شده که همش احساس می کنم دارن رو تنم راه میرن

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

خیلیییی ریزن اون بچه هاشون که قد اثر نوک مداد رو کاغذ همون اندازه هان

منم هم خونه مادرم هم خونه خودم با شروع فصل گرما یه حشرات خیلی خیلی ریز میان یه نقطه سفیدم روشون دارن دقیقا نمیدونم از چی میان رو بعضی جاها می بینمشون

نپرس از من چه آمد بر سر عشق                                       جواب من به جز شرمندگی نیست...
1291
عکس بده اگر خیلی سمت قالی برن  اسمشون ماهی نقره ایه ولی ماهی نقره ای خیلی ریز نیست  عک ...

عکس که انقد ریزن تو دوربین گوشی نمیفته....اصن جاروبرقی هم گذاشتم کنار دستم که هرچی میاد سریع جمعشون کنم. واسه همین فعلا نیست

عکس بده اگر خیلی سمت قالی برن  اسمشون ماهی نقره ایه ولی ماهی نقره ای خیلی ریز نیست  عک ...

بعضیاشون قهوه ای هستن بعضیاشون قهوه ای که به قرمز میزنه

تو اتاق خوابم که مواد غذایی ندارم. تو اشپزخونه هم نیستن تو اتاق خوابن کنه هستن ینی؟

الان سرچ کردم نت فک کنم حشرات رختخوابن

نپرس از من چه آمد بر سر عشق                                       جواب من به جز شرمندگی نیست...
1323
تو اتاق خوابم که مواد غذایی ندارم. تو اشپزخونه هم نیستن تو اتاق خوابن کنه هستن ینی؟

نه خب وقتی تعدادشون زیاد بشه پخش میشن دیگه

من کامبینتمو تمیز میکردم یه دفعه دیدم جو پر از دونه های سیاه شده دیدم همشون حشره هستن

نخودم هم زده بود 

همه رو  دور انداختم تا یک هفته اون سر خونم هم از اون حشرات میدیدم 

گاهی باید گذاشت و گذشت😔
بعضیاشون قهوه ای هستن بعضیاشون قهوه ای که به قرمز میزنه

واای خدا خیریت بده 

منم دقیقااا اینارو دارم تو خونم تو پست قبلیمم عکسشونو گذاشتم انقدر ریزن که فقط چون با دوربین گرفتم زوم کردم دیده میشن 

من منبعشونو پیدا نکردم 😭😭😭😭

الان که گفتید سرچ کردم عکسشون اون شکلی نیست

دقیقا اندازه نوک مدادن 

خیلی خیلی ریزن 

تو عکس تاپیک قبلا نسبتشونو با شصستم مقایسه کن ببین چقدر ریزن 

من رو چسپ چسبوندم برم یه جا نشون بدم 

توروخدا فهمیدی چین به منم بگوو

1267
دقیقا اندازه نوک مدادن  خیلی خیلی ریزن  تو عکس تاپیک قبلا نسبتشونو با شصستم مقایسه کن بب ...

وای آره دیدم مشخص نبود تو عکس ولی سایزشون دقیقااااا همینه. سمت کتابامم اومدن البته قالیچه یه جایی مابین تخت و کتابخونه ام بود

1290