1596
1578

فقط عنوان😂

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟

عجب😀😀😀

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

بهشون دونه بده😂

😂😂😂😂😂لهنتی

خدا جونم امشب یه نیم نگاهی به زندگی هرکسی که این پست رو میخونه بکن از اون نگاه هایی که زندگیمونو از این رو به اون رو کنه آرامشی از جنس خودت 🤗🙏.الهی آمین          خدایا هزار بار شکرت.                  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
1546

شوهر منم ضعیف بود براش معجون درست کردم

خودشم صبح ناشتا سه چهارتا تخمه مرغ میخورد 

خوب شده الان😐

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐
8

چه دادی زدی گوشم کر شد اسپرمه دیگه این همه داد فریاد نداره😃😃😃😆😅😁😁😂😂

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
1396
شوهر منم ضعیف بود براش معجون درست کردم خودشم صبح ناشتا سه چهارتا تخمه مرغ میخورد  خوب شده الا ...

تو معجون چیا میریزی؟؟؟

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت...
1579