2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اى جان ميفهمم حالتو منم با دعا بچه ها هميشه حاجت گرفتم

٧٠ بار حمد بخون براشون منم امشب به نيتشون يك ايه الكرسى  و يك دونه الهي اعظم البلا ميخونم ميخونم

ببين نذر ١٠٠٠ تا ايه الكرسي عاليه اما مجبور نيستي ١٠٠٠ تارو يكروز بخونيا

توسل به شهيد ابراهيم هادى و سعيد سامانلو

من kimiajoonjooni كاربر سال ٩٢ هستم😬باز نگين كاربر جديديو اين حرفا😒😒من زمانيكه عمو زاهد بود اينجا بودم 😬
2728
اى جان ميفهمم حالتو منم با دعا بچه ها هميشه حاجت گرفتم ٧٠ بار حمد بخون براشون منم امشب به نيتشون يك ...

دوستم خیلی خوبی ممنون از لطفت،بابام کما رفته،احسلس میکنم ناچارترین ادم روی زمینم

دوستم خیلی خوبی ممنون از لطفت،بابام کما رفته،احسلس میکنم ناچارترین ادم روی زمینم

حتما بهم خبر بده از احوالشون ان شاء الله به حق حضرت فاطمه كه بابايي بودند باباهامون شفا بگيرن تنشون سالم بشه

من kimiajoonjooni كاربر سال ٩٢ هستم😬باز نگين كاربر جديديو اين حرفا😒😒من زمانيكه عمو زاهد بود اينجا بودم 😬

داغ دلم تازه شد

خدا به دلت رحم كنه و بابات رو شفا بده

به دل من كه رحم نكرد

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
حتما بهم خبر بده از احوالشون ان شاء الله به حق حضرت فاطمه كه بابايي بودند باباهامون شفا بگيرن تنشون ...

الهی امین،حتما عزیزم فعلا که جز دعا کاری ازم برنمیاد

داغ دلم تازه شد خدا به دلت رحم كنه و بابات رو شفا بده به دل من كه رحم نكرد

ببخش عزیزم نمیخواستم کسی رو اینجا ناراحت کنم،احتیاج داشتم با یکی حرف بزنم

ببخش عزیزم نمیخواستم کسی رو اینجا ناراحت کنم،احتیاج داشتم با یکی حرف بزنم

نه عزيزم 

خدا هر چي زودتر شفاشون بده

من كارم از اين حرفا گذشته

الانم خبر دادن حال مامانم خراب شده اون رو هم بردن بستري كردن امشب بمونه تا فردا 

گفتم سريع ببرنش تهران قبل اينكه اين يكي رو هم بكشن

بيمارستاناي رشت قتلگاه هست اصلا اعتباري نيست بهشون يكي از يكي بدتر

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
نه عزيزم  خدا هر چي زودتر شفاشون بده من كارم از اين حرفا گذشته الانم خبر دادن حال مامانم خرا ...

عزیزم خدا مادرتونو حفظ کنه براتون،اره خیلی سهل انگاری میکنن،چی بگم خدا خودش کمکمون کنه توکلت به خدا باشه