1472
1459
عنوان

لباس عروس

711 بازدید | 88 پست

خانوما بنظرتون کدومش قشنگه؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه انشاالله درست دربیاد توروخدا واسه اینکه زودتربرم سرزندگیم واسم صلوات بفرستین❤عاشقتم باتموم وجودمE

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1473

قدیمیه این

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
1334

خوشگله ولی خیلی شلوغه

و این مدلا سنگینن خیلی خسته ت میکنن

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
1474

من شخصا دانتل خیلی دوست دارم

ولی نه سبک شلوغ و پر کار ...

ولی سلیقه ها متفاوت 

آرزوی خوشبختی میکنم براتون❣️❣️

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

با نمکه مخصوصا اگر سنت کم باشه

البته باید خیلی لاغر باشی چون بالاتنش خیلی کار شده

زده عروسی😐😂

برا عروسی این تیکرو میزنن مگه این برا نی نیه

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40