2733
2739
عنوان

دماغ شوهرم

309 بازدید | 13 پست

واااای اعصابم داغونه دیشب اصن نخابیدم دلم میخاد بمیرم

شوهرم سه هفتس بینیشو عمل کرده داشت منو قلقلک میداد ارنجم خورد تو بینیش ۵ مین درد داشت اونجوری ک خودش میگه خوب شد خونریزی اصن نداشت

تا ساعت ۲ شب همش نگاش میکردم ن ورم کرده ن تغییر خاصی حتی قرمزم نشد 

بنظرتون چیزی میشه؟؟ 

امروز قراره بریم دکتر ساعت ۶ اینا

ولی تا اونموقع جونم بالا میاد 

خیلی میترسم 

توروخدا ارومم کنید 

ی خانومه میگفت من هفته ی سومم افتادم زمین دماغم خون اومد ولی خداروشکر هیچی نشد

یکی میگفت دکتر داشته ماساژ میداده ی جاشو محکم ماساژ داده شکسته

از دیشب کلی خودمو فحش دادم ای کاش بمیرم

وااا خدانکنه بخاطر ی بینی 😐😐

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

چیزی نمیشه . حالا خودتو نکش😑

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواهرزاده ی منم با مشت کوبوند تو بینی داداشم  ولی چیزیش نشد

خدا کنه 

خون نیومد؟؟ دلم خیلی سوخت واسش تا ۲ داشتم گریه میکردم کلی صلوات و ایه الکرسی و نذر و نیاز کردم دکتر امروز ببینه بگه چیزیش نیست

چیزی نیس

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2738
مطمینی ؟ کج نشه؟ 

نگران نباش چیزی نیست

فردا بری مشخص میشه دیگهه😀

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

چیزی نیس

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞