2410
2553
مال من که تغییر نکرده..کوچیکتر شده ولی کج و کوله نشده .. ولی شنیدم کسایی اینکارو کردن و یه جای لبشون زودتر جذب شده!! باید از نوع ژلی که استفاده میشه مطمئن باشید ...پیش هر کسی این کارو نکنید
007 جون اولش لب ورم داره ولی رنگش عوض نمیشه ! این ورم نهایتش یه هفته هست بعد کاملا طبیعی میشه ....اگر کم تزریق بشه هیچکس متوجه نمیشه ...اما زیادش باعث میشه که لب نافرم و غیر طبیعی به نظر بیاد ..سلیقه ایه دیگه یکی دوست داره لبش پفکی بشه!!! یکی نه فقط میخواد فرمش رو خوشگل کنه !!
دردم نداره چون بی حس میکنن ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
وووی چه وحشتناک! چربی از شکم میگیره! خب چه کاریه ژل بزنید هزینش هم کمتره!

آلبالو جون دکترم تهران نبود ...اسم ژل یادم رفته 3سال پیش بود ولی یه دونه لب بالام زد با دستمزد خودش 150تومن!! الان ولی میدونم بیشتر میگیره
آلبالو جون این ژله که من زدم دونه ای 100 هست فکر کنم ..هزینه ای که دکترا میگیرن نوسان داره حتما دستمزدشونو زیاد میگیرن..آره چربی زودتر جذب میشه دردسرشم زیاده ولی خب بی عوارض هست
2714