2726
عنوان

چرا هیشکی باور نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 23 پست
شاید پیرهن ابی نداشته خب  

ینی چی اومده شعبده بازی کنه ها مگه ما بهش گفتیم اسپری آبی بگیر خب اون رنگی که تنش بود رو میگرفت

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒
😠😠😠😢😢😢

من خاکستری دیدم ، شما چه رنگی دیدی ؟!تو اون تاپیک دیگه بچه ها میگفتن بنفش بوده یکی ام میگفت بخاطره نور پردازی رنگش اونجوری دیده میشده

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخییییش بالاخره یه نفر حرفمو فهمید😤 شوهرم زل زده تو چشام میگه ابیه😠😠😠

از دسته این شوهرا

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...
من خاکستری دیدم ، شما چه رنگی دیدی ؟!تو اون تاپیک دیگه بچه ها میگفتن بنفش بوده یکی ام میگفت بخاطره ن ...

منم یچیزی تو همین مایه ها میبینم ولی هر چیه آبی نیس😟

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒
2728
منم یچیزی تو همین مایه ها میبینم ولی هر چیه آبی نیس😟

اره ابی نبود شالشم قرمز نبود نارنجی بود همرنگ شلوارش . حالاچرا کسی چیزی نگف نمدونم

یکی توضیح بده مشتاق شذم بدونم قضیه چی هست؟؟ 

توی برنامه عصر جدید یه شعبده باز بود که ادعاش خیلی درست از اب در نیومد ولی هیشکی هیچی نگف