1147
1273
عنوان

چرا هیشکی باور نمیکنه

292 بازدید | 23 پست

باور کنین پیرهن شعبده باز تو عصر جدید ابی نبود یبار دیگه تو روبیکا چک کنین دارم دیوونه میشم یکی نیس یه جواب منطقی بهم بدههههه

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒

چی نبود؟؟

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279
ابی نبود که 

تو بنر آبی بود ولی اونی که تنش بود آبی نبود چرا هیشکی هیچی نگفت اونجا

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒
1307

تو در مقابل دونستن داری مقاومت می کنی

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
من باور میکنم حرص نخور خودمم اتفاقا همون موقع گفتم چرا لباسش ابی نیست ولی خب بقیه رنگاش درست بود ...

اخییییش بالاخره یه نفر حرفمو فهمید😤

شوهرم زل زده تو چشام میگه ابیه😠😠😠

1226
شاید پیرهن ابی نداشته خب  

ینی چی اومده شعبده بازی کنه ها مگه ما بهش گفتیم اسپری آبی بگیر خب اون رنگی که تنش بود رو میگرفت

😠😠😠😢😢😢

من خاکستری دیدم ، شما چه رنگی دیدی ؟!تو اون تاپیک دیگه بچه ها میگفتن بنفش بوده یکی ام میگفت بخاطره نور پردازی رنگش اونجوری دیده میشده

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...
اخییییش بالاخره یه نفر حرفمو فهمید😤 شوهرم زل زده تو چشام میگه ابیه😠😠😠

از دسته این شوهرا

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...
من خاکستری دیدم ، شما چه رنگی دیدی ؟!تو اون تاپیک دیگه بچه ها میگفتن بنفش بوده یکی ام میگفت بخاطره ن ...

منم یچیزی تو همین مایه ها میبینم ولی هر چیه آبی نیس😟

1290