2737
2739
عنوان

برخورد درست چیه؟

212 بازدید | 33 پست

سلام دوستان

من یه خواهرشوهر دارم همسن خودمه و مجرده تقریبا از همون اول ازدواجمون زیاد ازم خوشش نمیومد و از تمام حرفها و حرکاتم برداشت منفی میکرد و دلخور میشد البته مستقیم به من چیزی نمیگفت ووفقط کم محلی میکرد و غر ب جون همسرم میزد منو همسرم خیلی همو دوست داریم واقعا ایشون مرد فوق العاده ایه واس همین من سعی میکنم بخاطر همسرمم که شده نزارم کدورتی پیش بیاد و سعی میکردم کاری نکنم ک دلخور بشه ولی کسی که دیدش منفی باشه بالاخره یه بهانه ای پیدا میکنه البته من دوتا خواهر شوهر دیگه هم دارم ک اونارم یجورایی با من بد کرده اوایل همسرم ازم دفاع میکرد و سعی میکرد براشون توضیح بده ولی بی فایده بود و فقط باعث میشد هفته ها باهم قهر باشن حالا دیگه همسرم فقط گوش میده و اهمیتی نمیده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما دور از خانواده هامون زندگی میکنیم تو این تعطیلاتی ک گذشت رفتیم شهرمون عموی جوون من چند ماهی هست که فوت کرده بهمین خاطر تو مناسبتا مثل نوروز و عید فطر و...تو خونشون جمع میشیم واس اینکه یادشو زنده کنیم ...مااوتروز ناهار و شام اونجا دعوت بودیم من به همسرم گفتم پدر مادرت گناه دارن بزار ناهارو بریم خونه ی مامانت فقط شام بریم خونه عمو فقط یکم زودتر بریم چون همه جمعن و دختر کوچولوی منو خیلی دوس دارن و وقتی بهشون گفتم ناهار نیستیم کلی گفتن پس عصر زوتر بیا ک نی نی رو ببینیم همسرمم خوشحال شد و قبول کرد ...ما ناهار رفتیم و ساعت شش و نیم قرار حاضر شدیم ک بریم خواهر شوهر بزرگم گف برا دخترم تولد گرفتم شمام باشین حتما ....گفتم کاشکی زودتر میگفتین ...

حالا هی ازونور زنگ میزنن چرا نمیاین از اینورم اینا انگار ن انگار

ساعت هفت و نیم بود دیدم همه حاضرن کیکم رسیده به خواهر شوهر بزرگم گفتم میشه تولدو شروع کنیم ک ماهم دیرمون نشه...

2731

یهو این خواهرشوهرم‌ با یه لحن ی گفت مگه شام دعوت نیستین حالا ک خییییلی زوده منم گفتم ناهارم دعوت بودیم میخان بجه رو ببینن میخواستم زودتر برم....

باز خانوم بهش برخوردو دلخور شد

خیی اتفاقی شنیدم داشت بازم ب همسرم غر میزد که خانومت از ما خوشش نمیاد مگه ما چیکارش کردیم انقد عجله داره ک بره ...شما همیشه اینجا بخاین بیاین دیر میاین و ...

تقصیر خودته😕 وقتی گف تولد دارن همونجا تبریک میگفتیو کادوتو میدادیو میگفتی کاش زودتر میگفتینو جایی دعوتیو میرفتی ❤❤❤

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
2738

اه اه اه نسل اینجور خواهرشوهرا باید منقرض بشه

با آدم بی منطق بحث کردن مثل چایی دم کردن با آب سرده . ظاهرا داری همون کارو انجام میدی ولی عمرا به نتیجه دلخواه برسی

از اونروز حالم بده ....تا کی مواظب رفتارم باشمو این حرفا راجع بم گفته بشه؟؟

البته همسرم اهمیتی نمیده ولی واقعا بی انصافه

فرداش که باهم رفتیم تفریح کلی تیکه انداخت و من بازم بخاطر عشقم هیچی نگفتم

از اونروز حالم بده ....تا کی مواظب رفتارم باشمو این حرفا راجع بم گفته بشه؟؟ البته همسرم اهمیتی نمید ...

ازدواج میکنه ان شاءالله سرش میاد

با آدم بی منطق بحث کردن مثل چایی دم کردن با آب سرده . ظاهرا داری همون کارو انجام میدی ولی عمرا به نتیجه دلخواه برسی
تقصیر خودته😕 وقتی گف تولد دارن همونجا تبریک میگفتیو کادوتو میدادیو میگفتی کاش زودتر میگفتینو جایی د ...

دختر خواهرشوهرمو خیی دوست دارم نخواستم ازم دلگیر شه 

تو فقط خواستی بری اونجا دعای و جعلنا من بین ایدیهم سدا رو بخون و راااااحت

من برادر ندارم و واقعا حس خواهرشوهر بودنو درک نمیکنم ولی  خواهرشوهرای عزیز شمارو بخدا انصاف داشته باشین یکم مثبت فک کنین حداقل بخاطر آرامش برادرتون چرا هرچیزکوچیکی رو بزرگ میکنین 

2706