2726
عنوان

امشب ي سالگي عقدمون بود😍(ويث فوتو)😁

| مشاهده متن کامل بحث + 53466 بازدید | 1461 پست
عزیزم به شما صحبت نکردم چون شوهرم راضی نیست گفتم 

اولا که گوگل پره ، بعد عکس همه جا هست دیگه چیو راضی نیست .

از گوگل هم می‌تونه جمع کنه؟؟؟؟؟ .

ضمن اینکه واقعا عکس شبیه بچه ی شما نیست . 

اگه هست چندتا عکس آتلیه ای مثه همون عکس از همون سن و سال بدید و تاپیکتو باز کن و همونجا بذار . شما که سعی در اثبات داری

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
وااااای چ جالب و قشنگ معلومه عاشق هم هستین عکساتونو تو کل آلبوم وقیح کلا ب شما نگاه میکردم چقدر ب ...

این البوم وقیح جریانش چیه و کجا هس مام بریم نگا کنیم😁

حس خوووبیه🤗ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده🤩واسه ی رسوندن خودش به تو همه  ی راهو نفس نفس زده😍😍حس خووووبیه♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خانمایی که حرفمو باور نکردن میتونند برن تاپیکم و عکسارو ببینند

عزیزم منم اول فکر کردم واسه شوخی گفتی ولی عکسای پسرتو دیدم والا خیلی واضح بود که یه نفرن فقط عکس اولی قدیمی تره و حرفه ای گرفته شده فقط موندم اونایی کع گفتن ربطی نداره واقعا فرق عکس حرفه ای و عادیو نمی فهمن 🤦‍♀️در کل پسرت خیلی خوشگله 😍😍😍❤❤❤ اگه کمی به فرم ابروش و رنگ چشماش و فرم دماغش دقت کنن می فهمن عکس اقاپسرتونه بازم من عاشق این عکسه بودم الان کلی ذوق کردم😂😂😂

عزیزم منم اول فکر کردم واسه شوخی گفتی ولی عکسای پسرتو دیدم والا خیلی واضح بود که یه نفرن فقط عکس اول ...

عزیزم اگه توجه کنی تو اون تاپیک  یکی پست گذاشته بود که تا قبل از اینکه گوشی های لمسی بیاد این عکس بچه  توی گوشیهای دوستهای من بود در صورتی که این خانوم میگه این عکس واسه یک سال و ۳ ماه پیش

بیخیال بابا تاپیک زده عکس بچه اش رو گذاشته هیچ شباهتی بینشون نبوده بچه ها فهمیدن  بهش گفتن جواب ...

بخاطر عکس بذارم قفل کردم دیدی که هرکسی هم جواب داد قانع شد 

داشتیم وزن کم میکردیم فهمیدیم بارداریم. 💋💞خداروشکر
اولا که گوگل پره ، بعد عکس همه جا هست دیگه چیو راضی نیست . از گوگل هم می‌تونه جمع کنه؟؟؟؟؟ . ضمن ا ...

دلیلی نمیبینم به افراد ی مثل شما ثابت کنم 

داشتیم وزن کم میکردیم فهمیدیم بارداریم. 💋💞خداروشکر
2706