1676
1605
عنوان

امشب ي سالگي عقدمون بود😍(ويث فوتو)😁

| مشاهده متن کامل بحث + 52899 بازدید | 1469 پست
خانمایی که حرفمو باور نکردن میتونند برن تاپیکم و عکسارو ببینند

عزیزم منم اول فکر کردم واسه شوخی گفتی ولی عکسای پسرتو دیدم والا خیلی واضح بود که یه نفرن فقط عکس اولی قدیمی تره و حرفه ای گرفته شده فقط موندم اونایی کع گفتن ربطی نداره واقعا فرق عکس حرفه ای و عادیو نمی فهمن 🤦‍♀️در کل پسرت خیلی خوشگله 😍😍😍❤❤❤ اگه کمی به فرم ابروش و رنگ چشماش و فرم دماغش دقت کنن می فهمن عکس اقاپسرتونه بازم من عاشق این عکسه بودم الان کلی ذوق کردم😂😂😂

عزیزم منم اول فکر کردم واسه شوخی گفتی ولی عکسای پسرتو دیدم والا خیلی واضح بود که یه نفرن فقط عکس اول ...

عزیزم اگه توجه کنی تو اون تاپیک  یکی پست گذاشته بود که تا قبل از اینکه گوشی های لمسی بیاد این عکس بچه  توی گوشیهای دوستهای من بود در صورتی که این خانوم میگه این عکس واسه یک سال و ۳ ماه پیش

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

بیخیال بابا تاپیک زده عکس بچه اش رو گذاشته هیچ شباهتی بینشون نبوده بچه ها فهمیدن  بهش گفتن جواب ...

بخاطر عکس بذارم قفل کردم دیدی که هرکسی هم جواب داد قانع شد 

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داشتیم وزن کم میکردیم فهمیدیم بارداریم. 💋💞خداروشکر
عزیزم منم اول فکر کردم واسه شوخی گفتی ولی عکسای پسرتو دیدم والا خیلی واضح بود که یه نفرن فقط عکس اول ...

ممنونم عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1677
اولا که گوگل پره ، بعد عکس همه جا هست دیگه چیو راضی نیست . از گوگل هم می‌تونه جمع کنه؟؟؟؟؟ . ضمن ا ...

دلیلی نمیبینم به افراد ی مثل شما ثابت کنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک درصدم شبیه بچه شما نیست  چرا اصرار داری بگی بچه خودته؟! بچه خودتو دوس داشته باش عزیزم

🙃🙃

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخاطر عکس بذارم قفل کردم دیدی که هرکسی هم جواب داد قانع شد 

@گوجه______سبز‍ 

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔
یک درصدم شبیه بچه شما نیست  چرا اصرار داری بگی بچه خودته؟! بچه خودتو دوس داشته باش عزیزم

دقیقا😂😂😂😂

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔
1665

وا عزیزم خودت تاپیک زدی تا به همه ثابت کنی ولی حالا میگی دلیلی نمی بینم .

اگه دلیل نمیدیدی که تاپیک نمیزدی . و دیدی که کسی هم تو تاپیکت قانع نشد . 

سعی کن بچه ی خودتو دوست داشته باشی و صرف شباهت ، نخوای بچه ی مردمو ، جای بچه ی خودت جا بزنی. 

لطفااا لطفااا لطفااا برای حفظ سلامت خودتون و عزیزانتون ، سفر نرید . خواهش میکنم همگی دست به دست هم بدیدم تا این بیماری رو ریشه کن کنیم .ممکنه شما ناقل باشید و با سفر جون عزیزانتون و دیگران رو بخطر بندازید .اینو بدونید این بیماری ممکنه تا دو هفته خودشو نشون نده . 

من هرچی زوم کردم عکس اول با بقیه فرق نداشت 

رنگ چشاش حالت ابروهاش و فرم لب و بینیش 

این عکس تو اینترنت پخش شده ولی حس میکنم همش یکیه و شما راست میگین

اسی عکسو دوباره بزار پلیز گذاشتی لایکم کن

اقا جان باز عكسسس؟ خسته نشديد از منننن؟🤨😂

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...
1651