1421
1411
عنوان

امشب ي سالگي عقدمون بود😍(ويث فوتو)😁

52852 بازدید | 1469 پست

بچهههه هااااا امشب ي سالگي عقدمون شد😍

مادرشوهرم زنگ زد گف بخاطر امشب بيايد خونمون ميخايم براتون جشن بگيريم من تازه از طرح اومده بودم خستهههه گفتم ن مامان جون مرسي ديگ خستم شوهرم گف بريم گفتم يني بريم؟ گف ارهه هيچي منم ديگ قبول كردم داشتيم حاضر ميشديم ديدم شوهرم داره كروات ميزنه گفتم عشقم نياز نيس امشب كروات بزني گف هيس شما چيزي نگو خانم بد ديگ اومديم بريم تو راه بوديم گف تا ميرسيم ي چرت بزن منم چشامو بستم فقط كامل خابم نبرد ماشين ديگ وايساد گف رسيديم عزيزم پياده شو چشامو باز كردم ديدم اومده رستورانن گفتم چرا اينجاييم عزيزم گف پياده شو ميفهمي رفتيمم تو ديدممم مادرشوهرمو پدرشوهرمو اينا باچن تا از دوستامون اومدن بدش يكم نشستيم ديدممم كيكو اوردنننن وايييي خيليييي قشنگ بود عالييي بود 😍💋براي همتون از اين شوهرا و خوشبختيا ارزو ميكنممم

انقددد شادم ميخام عكسمونم براتون بذارمممم😍

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1401
1376

خوش ب حالت انشالله ک هزارسال شاد و خندون باهم و کنارهم باشین

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
1387

اش بحای ویث فوتو مینوشتی +عکس

الان ۹۰۰۰۰۰۰۰۰ نفر اینجا میریختن رو سر هم 😂😂😂

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 

الهییییی ایشالا خوشبخت باشین 😍😍😍😍

عزیزاااان اگه معتقدین هرکی بیحجابه بی حیاعه . هرکی تنها زندگی میکنه بی خانوادس , هرکی دوست پسر داشته خرابه , هرکی سگ داره نجسه , هرکی صورتشو عمل کرده دنبال جلب توجهه , لطفا لطفا عاجزانه ازتون خواهش میکنم تو تاپیکای من نیاین 

عشقتون پایدار🥰😊😍😘

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه زیاد شده فاصلمون ...غرورمون  عشقوگرفت  ازمون ...یعنی هنوز عاشقمی یا عوض شدی ..میخوام بپرسم نمیچرخه زبون...فاصله همیشه باعث میشه که عشق بره 😔
1339