1265
1267
عنوان

امشب ي سالگي عقدمون بود😍(ويث فوتو)😁

| مشاهده متن کامل بحث + 51891 بازدید | 1469 پست

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258
کاش میشد از مادرشوهرت کپی گرفت

به منم هیچکس تبریکم نگفت عوضش دوتایی کلی خوش گذروندیم

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست

عزیزم از ۷۰۰ تا عکس وقیح ۱۰ تاش تویی من جات بودم دیگه نمیذاشتم

البته اگه توی تاپیک هات چیز شخصی ای نداری و حساس نیستی کسی بفهمه اوکیه

خر درون بعضیا به شدت افسار گسیخته میشه وقتی بهشون احترام زیادی میذاری🐴
1274

شوهرت خارجکیه ؟😁

آخی 😢 یادش بخیر ..... با صد تومن‌ میرفتیم مغازه با دوتا چیپس و پفک و ساندیس و یخمک و بستنی و شکلات و آدامس و رنگارنگ برمیگشتیم 😢 الان دیگه نمیشه ... لامصب همه جا دوربین نصب کردن 😅
1264

شبیه خارجه  شوهرت هم شبیه خارجی هاس فقط تویی ک شبیه ایرانی هایی😁😁

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خُلاصه ذهنمون خَلاصه از همه دنیا💏...ی جاده ک تهش شماله🌧 می‌رسیم دریا🌊... تو باشی خنده هامون رو ریتم  موزیکه♬.. متل قو هوای خوشبو خیلی نزدیکه ❤❤...هر یک قدم با تو توی ساحل دو تا حسابه😍💑.... متاهل متعهد❤تیکر بارداری نیس😊😊
شوهرو ببین جون بابا 😢😢😢

البته به چشم برادری مگه نه

اگر بدانيد مردم هزار بار بيشتر به يك سردرد معمولى خوداهميت مى دهند تا به خبر مرگ من و شما،ديگر نگران نخواهيد شد که درباره شما،چه فكرى مى كنند...!
1241