2733
2734

هر سال باید برای اسباب کشی کلی اذیت بشیم کلی بی پولی بکشیم دوتا تیکه طلا داشتم رفتم فروختم psپسرمو میخام فردا بفروشم گوشی شوهرمو بفرشیم بااااازم پول پیش خونه جور نمیشه کارگرا رو چیکار کنیممممم پول کامیون چیکار کنیم لعنت به باعث بانی گرونی😭😭😭😭😭

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

ن پدر پول داری داریم ک حتی ی تومن کمکون کنه نه هیشکی 😭

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

نمیدونم چی بگم

مام وضعیتمون بهتر از شما نیست

دلم گرفت

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
غم انگیز شده زندگیامون 

من نمیدونممم زندگی ب کام کیهههههه😭😭

بخدا همه مثل همیم ما ارزوی دوتیکه وسیله رودلمونه دیگه هیچ وقت نمیتونیم بخریم خداحقمون وبگیره ان شالله

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
2738
خدا کمکتون کنه

😭

2706