2733
2734
عنوان

نی نی دارها یدقه بیاید.نگرانم

72 بازدید | 19 پست

بچم شیر میخوره میپره گلوش.پنجاه روزشه. الان ده روزه اینجوری میشه قبلا خوب میخورد. حالا مورد نداره این.میگن طبیعیه اما یساعت بعد شیر خوردن کهخخوابه یه صدایی که انگار میخواد خفه بشه میده و من از خواب میپرم اما رد میکنه و یچیزایی میاد تو گلوش و میخوره. رو پهلو هم میخوابونمش.نکنه مشکلی باشه میترسم..چرا اینجور میشه تو خواب. ایا دکتر برم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

احتمالا ترش میکنه مث دختر من 

دختر منم ترش میکنه

شیرم ک میپره تو گلوش واسه اینکه جریان شیرت زیاده

میپره تو گلوش

با انگشتت رگ سینتو کنترل کن ک شیرت با فشار نیاد تو گلوش

برای سلامتی و عاقب بخیری خودمونو خانوادمون و منو دخترم صلوات بفرستین😍
رفلاكس نداره؟

نمیدونم...همیشه بعد از شیر خوردن بالا نمیاره. بعضی وقتا که زیاد میخوره... ببرمش دکتر چون تو خواب اینجوری میشه و یه صدایی میده یه حالتی انگار میگه هیییییییییییییی بعد بیدار میشه

شبا ب پهلو بخوابونش حتما هم باد گلوشو بگیر نه یبار .بین نوبت شیر دادنت بلندش کن دوباده بگیر

تشک و بالشتشم شیبدار باشه.منم هی میپره گلوش از بس شیرم پر قدرت بود

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
احتمالا ترش میکنه مث دختر من  دختر منم ترش میکنه شیرم ک میپره تو گلوش واسه اینکه جریان شیرت ز ...

کنترل می کنم اما نمیشه انگار تازه بیشتر میشه. با کدام انگشتها... ددختر شماهم بعد شیر خوردن تو خواب اینجور میشه؟ببرمش دکتر؟

2738
شبا ب پهلو بخوابونش حتما هم باد گلوشو بگیر نه یبار .بین نوبت شیر دادنت بلندش کن دوباده بگیر تشک و ب ...

بچه ی شما هم شبا اینطوری میشد که یه حالت صدای هییییی بده و بیدار بشه و تو دهنش مزه مزه کنه... الان بخدا میترسم بخوابم... به پهلو بخوابونمش کافیه؟ینی میگ یذره شیر بدم بلند کنم اروغ بزنه دوباره شیر بدم دوباره...

کنترل می کنم اما نمیشه انگار تازه بیشتر میشه. با کدام انگشتها... ددختر شماهم بعد شیر خوردن تو خواب ا ...

خوشبحالت منم اولا اینجوری بود شیرم بعد کم شد

با انگشت شصت ۴ تا انگشت زیر شصت بیاد روی سینه با اون کنترلش کن

بهداشت بهت میگه چجوری بپرس ازشون اموزش میدن

من دخترمو دکتر بردم اولا چیزی نداد تا ۳ ماهگیش 

۳ ماهگیش رانتدین داد ولی بهش ندادم چون شنیده بودم بعضیا داده بودن بدتر شده بود

الان خداروشکر بهتر شده با اینکه چیزی ندادم خیلی کم شده

چیکار کنم. ینی تا اخر عمر رفلکسیه بچم. خطرناکه؟

نبابا تا ۴ ماهگی ۵ ماهگی تموم میشه

اگه تا اخر عمر باسه ک هیچی نمیتونه بخوره

2706