2737
2734

خب بگو تتو....بفرمایید

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میکرو جدیده عزیزم. خب شما انجام دادین؟

من تتو رژ لب دارم..‌همشون همون تتو  فقط عمق سوزن زدن تفاوت داره وقتی کم عمق زودم پاک میشه....

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2728
الان چند وقته تتو انجام دادین؟ راضی هستین ازش؟

۱سال بله

برا شما گفتن موندگاریش چند وقته؟ موقع انجام تتو دردی حس کردین یادنه؟ قرص تبخال استفاده کردین قبل و ...

قرص خوردم همون قبل و بعد.....گفت حالاها هست و فعلاتم هست کم رنگ میشه ولی نمیره....درد شدید داره

2738
قرص خوردم همون قبل و بعد.....گفت حالاها هست و فعلاتم هست کم رنگ میشه ولی نمیره....درد شدید داره

دوره ی نقاهتش چند روزه؟ینی تا چن روز ورم شدید داره؟

بعد رنگ اصلیش کی خودشو نشون میده؟

ببخشید سوالام زیاد شد.اخه ماه بعد نوبت گرفتم میخوام از تجربه تون استفاده کنم

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

دوره ی نقاهتش چند روزه؟ینی تا چن روز ورم شدید داره؟ بعد رنگ اصلیش کی خودشو نشون میده؟ ببخشید سوالا ...

ی هفته کار داره...سه روز اولم ک حسابی شدیده باید ماسک بزنی واس بیرون...تا ده روز حالت سنگینی با باد حس میشه تو لب انگار بی حسسسه اویزونه....۲۵ روز بعد....خواهش میکنم من راضی ام

ی هفته کار داره...سه روز اولم ک حسابی شدیده باید ماسک بزنی واس بیرون...تا ده روز حالت سنگینی با باد ...

وای جدی میگی.من الان فکرشو میکنم میکم چطور تحمل کنم اون 10 روز اول رو.فوق العاده ترسو هستم.ببینم لبام انقد ورم کرده و آویزونه سکته میکنم.

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

وای جدی میگی.من الان فکرشو میکنم میکم چطور تحمل کنم اون 10 روز اول رو.فوق العاده ترسو هستم.ببینم لبا ...

دیگه از قدیم گفتن بکشو خوشگلم کن خخخخ

عزیزم میتونم ازت بخوام عکس لباتو بزاری ببینم رنگش چجوریِ.

2706