2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوتا دختر دارم

همینجوری شانسی شانسی شد😁

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2731

نه یادم نمیاد 

چون برام مهم نبود واقعا دختر بشه یا پسر 

العان دخترامو با دنیا عوض نمیکنم 😍

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘

من خیلیییییی لبنیات میخوردم

دوغ و ماست و شیر و کشک و ....پسر دارم

برا همین زیاد به تغذیه اعتقاد ندارم

بنظرتون روز اقدام واقعا موثره؟؟

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

پس فرداش قرار بود پری بشم! 

فک میکردم بی خطره! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2738
من خیلیییییی لبنیات میخوردم دوغ و ماست و شیر و کشک و ....پسر دارم برا همین زیاد به تغذیه اعتقاد ند ...

من بعد پری اقدام داشتم مدام 😁

اره تغذیه مهمه اصلا گرمی‌ نخورین تا میتونی الان گوجه سبز بده شوهرت😁

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
من خیلیییییی لبنیات میخوردم دوغ و ماست و شیر و کشک و ....پسر دارم برا همین زیاد به تغذیه اعتقاد ند ...

تا میتونی به خودت استرس بده

جدی میگم استرس زیاد باعث میشه رحم اسیدی بشه اسپرم پسر از بین میره و درصد دختر زایی بیشتر میشه

شما ببین تخمک گذاریت کیه بعد دوروز قبل رابطه داشته باش اگه همون روز یا بعدش رابطه باشه85درصد پسر م ...

من احتمالا ای یو ای میشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

پانی تو هم مث من دیر یاد بچه افتادی ...دورادور میشناسمت ولی همکلام نشده بودم باهات .من پسرم دوازده ساله شد امسال دووماه حاملم که انقد حالم بد مرگ وبا چشمم میبینم شبی یکی شیاف هعته ای ی امپول وسرکلاژم باید بشم 

خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن
تا میتونی به خودت استرس بده جدی میگم استرس زیاد باعث میشه رحم اسیدی بشه اسپرم پسر از بین میره و درص ...

دخترم عصبی و ناقص نشه😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شبی ک رابطه برقرار کردیم یادمه،اما اقدام برای بچه دارشدن نداشتیم مثل هرشبه دیگ 

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
2706