2726
عنوان

یعنی دیگه نامزدم منو نمیخواد؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3881 بازدید | 54 پست
😐😐😐😐😐😐 يعني چي؟ اين سه ماه نه شما نه ايشون نميخوايد همو ببينيد دوباره بعد يه ماه رفت و امد ك ...

ببین اخه نمیدونم تاپیکای قبلیمو خوندی یا ن ولی ی مدت نزدیکه ی ماهه رابطمون خیلی داغون و سرد شد و از هم دورشدیم و همش بیشتر با پیام باهم دعوا کردیم وخیلی کلا باهم سرد رفتار کردیم

اها بنظرم اینطور ک راحت میگه بعد خداحافظی هم میکنه ی جوری انگار سرد سده میخواد ت ابن مدت ب رابطتتون ...

سرد ک شده 

و حس میکنه این دوری 3 ماهه سردترمونم میکنه چون همش باید با پیام باهم در ارتباط باشیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سرد ک شده  و حس میکنه این دوری 3 ماهه سردترمونم میکنه چون همش باید با پیام باهم در ارتباط باشی ...

میخوای ت این مدت شما هم پ نده بهش تااون کلا ب رابطه فک کنه و از بلاتکلیفی در بیای

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
میخوای ت این مدت شما هم پ نده بهش تااون کلا ب رابطه فک کنه و از بلاتکلیفی در بیای

ن نمیدم بهشم گفتم نمیدم دیگه پیام

ولی میترسم توی این 3 ماه حسش بهم از بین بره و فراموشم کنه😔

دلم میخواد همینو بدونم😔 ینی میخواد فراموشم کنه  اگه بعد 3 ماه دیگه فراموش بشم چی

عزیزم من شوهر عقدی ورسمیم از این بدتر بیرونم کرد انوقت چه انتطاری از این داری مردا همه یجورن بعصی بهتر بعصیابدتر کلا دلتو به هیچ کدومشون خوش نکن من که خودم تصمیم گرفتم تو زندگی اینده فقط باهاش  زندگی کنم نه وابستگی چون یبار بخاطر وابستگی شکست خوردم

ن نمیدم بهشم گفتم نمیدم دیگه پیام ولی میترسم توی این 3 ماه حسش بهم از بین بره و فراموشم کنه😔

اگه عزیزم قرار بااین س ماه فراموشت کنه همون بهتر ک کلا نباشه ک ت زندگی با ی بچه ازش خسته بشی

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
مردی که بخواد بره همین از الان بره بهتره به نطرمن ولش کن اگه دوست داشته باشه توسه ماه فراموش نمیشی ا ...

دوستم بهم گف ممکنه توی این 3 ماه بره با یکی دیگه 

ب خودش گفتم بعد این 3 ماه عشقی میمونه؟گف اگه واقعی باشه تشنه تر میشی ن ک خاموش بشه

2706