2410
2553
عنوان

به دوستم گفتم بیابریم تشکیل پرونده

184 بازدید | 24 پست

بدیم برای ازماشهای قبل بارداری.گفت دلت خوشه ها.من اقدام کردم هر وقت باردار شدم میرم ازمایش هزینه اضافیه...

ولی من رفتم امروز دکترازمایش و پاپ اسمیرنوشته‌‌‌...دودلم برم یا نرم؟پاپ اسمیرم تاحالا نرفتم میترسم😑سخت باشه...

هزینه ازمایش زیاده میشه.لطفا جواب بدین😚برم ازمایش یامهم نیس.

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏

حتمابرومن رفتم فهمیدم کم کاریه تیروئیددارم قبل بارداری درمانش کردم پاپ اسمیرم سخت نیست

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
حتمابرومن رفتم فهمیدم کم کاریه تیروئیددارم قبل بارداری درمانش کردم پاپ اسمیرم سخت نیست

ازمایشو میرم.براهمین پاپ اسمیر دو دلم ابجیم میگه نرو نمیخواد سنت کمه اسمیرلازم نیی

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اصلابحث بارداری نیست ولی ادم اگه این آزمایشاتوانجام بده به نفع خودشه .میخوای هزینش زیادنشه بروبیمارستان های دولتی انجام بده

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
2456
ازمایشو میرم.براهمین پاپ اسمیر دو دلم ابجیم میگه نرو نمیخواد سنت کمه اسمیرلازم نیی

چیزخاصی نیست که میگن نرو فقط بروکه ازسلامت رحمت مطمئن بشی

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
عزیزم اصلابحث بارداری نیست ولی ادم اگه این آزمایشاتوانجام بده به نفع خودشه .میخوای هزینش زیادنشه برو ...

خبرداری از هزینه هاش..ازمایشگاه هستش بیمه قبول میکنه.خودمونم تکمیلی هسیم کل پول ازمایشو میده بیمه مون.فقط میخوام بدونم چقدرمیشه ک پول کم نیارم یوقت

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏

عزیزم من رفتم انجام دادم آزمایش خون که شامل همه چیزمیشه باپاپ اسمیرومعاینه که انجام دادم شدن هفتادوخورده ای بیمارستان دولتی هزینش خ کمه تازه من بیمه سلامت دارم

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
2714
عزیزم من رفتم انجام دادم آزمایش خون که شامل همه چیزمیشه باپاپ اسمیرومعاینه که انجام دادم شدن هفتادوخ ...

اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه‌‌...من فک کردم پونصدتومن اینا بشه هزینش..خدا خیرت بده.

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏
با دوستم قرار بود باهم اقدام کنیم😞😞😞😩😨😨 اون الان یه ماهه تو اقدامه تازه بمن دیروز گفت 😑

عزیزم از من به تو نصیحت حرف و تصمیمات واقعیتو به هیچ کسی نگو

دوست وااااقعی کم پیدا میشه که حرف نگه دارن

حالا شاید تو چند ماه باردار نشدی نخواستی کسی بفهمه که اقدام کردی

اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه‌‌...من فک کردم پونصدتومن اینا بشه هزینش..خدا خیرت بده.

نه عزیزم چیزی نمیشه بروانجام بده تاخیال خودت هم راحت بشه

2706