2726
عنوان

من بهش افتخار میکنم چون..؟

807 بازدید | 21 پست

چرا به عشقت افتخار میکنی

من بهش افتخار میکنم چون تمام  قلب و ذهنش و رو تقدیمم کرده و تمام روز رو واسه خوشبختیمون تلاش میکنه و تا حالا دلم رو نشکسته

شما چرا افتخار میکنید 

فاز منفی و حرفای چرت و پرت ممنوع فقط حس خوب 

😕😕😕😕

برای سلامتی پسرم دعا کن بمیرم برات پسر بلبل زبونم که لکنت باعث شد از حرف خسته شی 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥السلام عليك السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بهش افتخارمیکنه چون خیلی جذابه😐واینکه باتمام وجودش عاشقمه و اجازه نمیده کسی بهم بگه بالای‌چشمت اَبرو و این باعث میشه بقیه بهم احترام بذارن✋🏻♥️

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻

من بهش افتخار میکنم چون همیشه وختی عصبانی بودم و خسته ارومم کرده

همیشه جلوی همه احتراممو داشته و اجازه نداده کسی هم منو بی احترام کنه

چون کمکم کرد پیشرفت کنم هم تودرسم هم توکارم

چون دوسم داره

چون نظر من همیشه واسش مهمه

چون عیبهامو نمیبینه 

همیشه ازخوبیام تعریف میکنه

چون میتونست اینهمه خوب  نباشه ولی هست

من بهش افتخار میکنم چون با همه ادمایی که دیدم فرق داره با عرضه ترین و با دل و جون کار میکنه بهش افتخار میکنم چون 5 سال دوستیمون به نامزد کردنمون ختم شده و توی این چند سال کوچکترین بی احترامی نکرده😍❤

2706