1428
1389

ثروت چون هم خوشبختت نيكنه هم ميتوني درستو بخوني و علمم ادامه بدي

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر بارداريم نيست دومين سالگرد ازدواج من و عشقمه   خدا جونم مرسي كه به عشقم رسيدم خيلي سختي كشيديم ولي اين ارامش ارزششو داشت  خدا جونم خودت كمك كن بتونيم خونه بخريم كاش دعا كنيد همسري بتونه جايي استخدام بشه   

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

البته ثروت ثروت چون علم و سایر چیزارو باهاش میشه به دست آورد😊

اگه ی لحظه از ته دلتون برام دعا کنین گره از کارام باز شه خیلی بهم محبت کردین شاید خدا به خاطر دل پاک شما بهم نظر کنه❤مرسی
1432

ثروت.باشه علم معنی نداره همه به چشم دکتر مهندس نگات میکنن   

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
موهای سفیدی ک هی داره رو سرمون زیاد میشه...ارث بابامون نیست!!!‌حرف های نزده تو دلمونه.

ثروت

علم ندوست چون باید خرخونی کرد😒😒😒😒

یه روزی از همین روزها اخر سر به بیابون میزارم صبرم سر اومده  بخدا من ایوب نیستم😔خدا مارو فراموش کرده😔 منم باهاش قهرم دیگه نه دعا میکنم نه صداش میکنم ولی خواهش میکنم  شما برای پسرم دعا کنین 💔💔💔من به دعای شما ایمان دارم
1394
این که پرسیدن نداره معلومه علم 🙃

ای خودشیرین😈

اگه ی لحظه از ته دلتون برام دعا کنین گره از کارام باز شه خیلی بهم محبت کردین شاید خدا به خاطر دل پاک شما بهم نظر کنه❤مرسی
1403
۲..آیندت برای روزی که ۳۰ ساله شدی چیه

جوابی ندارم چون یک ساله ردش کردم 

دوتا بچه هامو بدنیا میارم دیگ بعدش به خودم میرسم   

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
موهای سفیدی ک هی داره رو سرمون زیاد میشه...ارث بابامون نیست!!!‌حرف های نزده تو دلمونه.

آینده معلومی ندارم ،نمیدونم

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !
1364