1147
1341
عنوان

من از پدرم متنفرم...

239 بازدید | 20 پست

من از پدرم منفرم..از درک نکردن و اخلاق گندش...اینکه مبینم مامانم عمرش پای این مرد داره تلف میشه تا ته ته قلبم آتیش میگیره...

زن بودن بسیار زیباست.چیزی که یک شجاعت تمام نشدنی میخـــواهــد.یک جنگ که پایان نــــدارد...!بسیار باید بجنگی تا بتوانی بگویی:وقتی حوا سیب ممنوعه را چید گناه بوجود نیامد آن روز یک قدرت با شکوه متولد شـد که بــه آن "نافرمانی" می گوینــد...!

منم متنفرم البته من دلایل دیگه ای دارم بخاطر تنفرم 

تورو خدا وقتی میاین خدمات ناخن انجام بدین "سیر" نخورین 😷😷😷 من گناهی نکردم که ۳ ساعت بوی دهنتون رو تحمل کنم 😤 😐 آقا ماسک هم میزنماااا ولی بوی سیر از منافذ ماسک هم عبور میکنه لامصب😐 😂 هوا جوری گرم شده مردا بو سگ میدن ، زنا بوی مرد 😑😑🤣😷 

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

چ حرفای اشنایی😔

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )

من برعکس شما از مادرم متنفرم

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و همچنین به قانون جذب هم ایمان دارم.(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...)......                                                                                  
1348
نگو توروخدا باباها همشون عشقن کوهن پشت دختراشون من که برا بابام میمیرم دوستم هرچی باشه باباته بد ...

باشه!!!خوش به حالت😑تو خوب😑تو خوشبخت😑واقعا جاي پز دادن بود الان😑😑😑😑

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم❤️عشق من❤️ دختر نازم....بي صبرانه منتظرم بياي تو بغلم🤗🤗🤗
1226
بابای من پیر و بیماره، میبینمش دلم آتیش میگیره، کاش مریض نبود و بداخلاق بود

ایشالا پدر عزیزت شفا پیدا کنند هرچه زودتر ولی بداخلاقی پدر من یه چیزه..ازار رسوندن و ظلم کردن یه چیزه دیگه که از هر مریضی بدتره 

زن بودن بسیار زیباست.چیزی که یک شجاعت تمام نشدنی میخـــواهــد.یک جنگ که پایان نــــدارد...!بسیار باید بجنگی تا بتوانی بگویی:وقتی حوا سیب ممنوعه را چید گناه بوجود نیامد آن روز یک قدرت با شکوه متولد شـد که بــه آن "نافرمانی" می گوینــد...!
چجوری از پدر مادرتون متنفر میشین😔من نمیتونم بدون اونا زندگی کنم

خوش به حالت...من کمبود پدر با اینکه دارمش احساس میکنم

تگو باز پدرته

نمیشه هم پدر بود هم ظالم؟؟ میخوام صدسال نباشه 

باز خوش به حالت پدر داری وقتی بچه بودم بابام فوت کرد حتی یادم نمیاد چه شکلی بود فقد تو عکس دیدمش حسر ...

اون پدری که تو حسرتشو داری منم حسرت به دلم وگرنه که ...

نگو توروخدا باباها همشون عشقن کوهن پشت دختراشون من که برا بابام میمیرم دوستم هرچی باشه باباته بد ...

‌خدا حفظ کنه باباتو میدونم کسایی که بابای خوب داشتن درک حرفای و حس من براشون سخته

1346