1803
1804
عنوان

من از پدرم متنفرم...

268 بازدید | 20 پست

من از پدرم منفرم..از درک نکردن و اخلاق گندش...اینکه مبینم مامانم عمرش پای این مرد داره تلف میشه تا ته ته قلبم آتیش میگیره...

زن بودن بسیار زیباست.چیزی که یک شجاعت تمام نشدنی میخـــواهــد.یک جنگ که پایان نــــدارد...!بسیار باید بجنگی تا بتوانی بگویی:وقتی حوا سیب ممنوعه را چید گناه بوجود نیامد آن روز یک قدرت با شکوه متولد شـد که بــه آن "نافرمانی" می گوینــد...!

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1805

چ حرفای اشنایی😔

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

من برعکس شما از مادرم متنفرم

(خام گیاهخوار وگان هستم،وبا این سبک زندگی انگار هروز دوباره ازنوع متولد میشم)😍(۱۷سالمه و از ۹سالگی تو شاخه های مختلف ورزشی فعالیت کردم و رشتمم در آینده تربیت بدنیه💖امیدوارم همه به ارزوهاشون برسن،فقط کافیه که بخوان😍)  منو از چی میترسونی ، از روزِ بزرگ؟ از چی؟ از شب سیاهی؟ هه ، منم زوزه ی گرگ،منو از چی میترسونی؟، از خون؟ ، از گِره؟ ههمن گرگ شدم ،که مار از خونه ام بره،منو از چی میترسونی؟ از جنگِ تن به تن؟من یک به هزار جنگیدم ، بیا چنگ بزن به من.(درواقع هرکسی نمیتونه من باشه،درواقع هیشکی نمیتونه من باشه،چون من هرچندهزارسال””یه بار””ساخته میشم تو هر ۹ماه””چندتا””)😏
1771
نگو توروخدا باباها همشون عشقن کوهن پشت دختراشون من که برا بابام میمیرم دوستم هرچی باشه باباته بد ...

باشه!!!خوش به حالت😑تو خوب😑تو خوشبخت😑واقعا جاي پز دادن بود الان😑😑😑😑

پسرم❤️عشق من❤️ دختر نازم....بي صبرانه منتظرم بياي تو بغلم🤗🤗🤗
1794
بابای من پیر و بیماره، میبینمش دلم آتیش میگیره، کاش مریض نبود و بداخلاق بود

ایشالا پدر عزیزت شفا پیدا کنند هرچه زودتر ولی بداخلاقی پدر من یه چیزه..ازار رسوندن و ظلم کردن یه چیزه دیگه که از هر مریضی بدتره 

زن بودن بسیار زیباست.چیزی که یک شجاعت تمام نشدنی میخـــواهــد.یک جنگ که پایان نــــدارد...!بسیار باید بجنگی تا بتوانی بگویی:وقتی حوا سیب ممنوعه را چید گناه بوجود نیامد آن روز یک قدرت با شکوه متولد شـد که بــه آن "نافرمانی" می گوینــد...!
چجوری از پدر مادرتون متنفر میشین😔من نمیتونم بدون اونا زندگی کنم

خوش به حالت...من کمبود پدر با اینکه دارمش احساس میکنم

تگو باز پدرته

نمیشه هم پدر بود هم ظالم؟؟ میخوام صدسال نباشه 

باز خوش به حالت پدر داری وقتی بچه بودم بابام فوت کرد حتی یادم نمیاد چه شکلی بود فقد تو عکس دیدمش حسر ...

اون پدری که تو حسرتشو داری منم حسرت به دلم وگرنه که ...

نگو توروخدا باباها همشون عشقن کوهن پشت دختراشون من که برا بابام میمیرم دوستم هرچی باشه باباته بد ...

‌خدا حفظ کنه باباتو میدونم کسایی که بابای خوب داشتن درک حرفای و حس من براشون سخته

1718