1421
1389
عنوان

من از پدرم متنفرم...

239 بازدید | 20 پست

من از پدرم منفرم..از درک نکردن و اخلاق گندش...اینکه مبینم مامانم عمرش پای این مرد داره تلف میشه تا ته ته قلبم آتیش میگیره...

زن بودن بسیار زیباست.چیزی که یک شجاعت تمام نشدنی میخـــواهــد.یک جنگ که پایان نــــدارد...!بسیار باید بجنگی تا بتوانی بگویی:وقتی حوا سیب ممنوعه را چید گناه بوجود نیامد آن روز یک قدرت با شکوه متولد شـد که بــه آن "نافرمانی" می گوینــد...!

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

1390

چ حرفای اشنایی😔

یه روزی از همین روزها اخر سر به بیابون میزارم صبرم سر اومده  بخدا من ایوب نیستم😔خدا مارو فراموش کرده😔 منم باهاش قهرم دیگه نه دعا میکنم نه صداش میکنم ولی خواهش میکنم  شما برای پسرم دعا کنین 💔💔💔من به دعای شما ایمان دارم

من برعکس شما از مادرم متنفرم

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀                                                                         
1376
نگو توروخدا باباها همشون عشقن کوهن پشت دختراشون من که برا بابام میمیرم دوستم هرچی باشه باباته بد ...

باشه!!!خوش به حالت😑تو خوب😑تو خوشبخت😑واقعا جاي پز دادن بود الان😑😑😑😑

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم❤️عشق من❤️ دختر نازم....بي صبرانه منتظرم بياي تو بغلم🤗🤗🤗
1427
بابای من پیر و بیماره، میبینمش دلم آتیش میگیره، کاش مریض نبود و بداخلاق بود

ایشالا پدر عزیزت شفا پیدا کنند هرچه زودتر ولی بداخلاقی پدر من یه چیزه..ازار رسوندن و ظلم کردن یه چیزه دیگه که از هر مریضی بدتره 

زن بودن بسیار زیباست.چیزی که یک شجاعت تمام نشدنی میخـــواهــد.یک جنگ که پایان نــــدارد...!بسیار باید بجنگی تا بتوانی بگویی:وقتی حوا سیب ممنوعه را چید گناه بوجود نیامد آن روز یک قدرت با شکوه متولد شـد که بــه آن "نافرمانی" می گوینــد...!
چجوری از پدر مادرتون متنفر میشین😔من نمیتونم بدون اونا زندگی کنم

خوش به حالت...من کمبود پدر با اینکه دارمش احساس میکنم

تگو باز پدرته

نمیشه هم پدر بود هم ظالم؟؟ میخوام صدسال نباشه 

باز خوش به حالت پدر داری وقتی بچه بودم بابام فوت کرد حتی یادم نمیاد چه شکلی بود فقد تو عکس دیدمش حسر ...

اون پدری که تو حسرتشو داری منم حسرت به دلم وگرنه که ...

نگو توروخدا باباها همشون عشقن کوهن پشت دختراشون من که برا بابام میمیرم دوستم هرچی باشه باباته بد ...

‌خدا حفظ کنه باباتو میدونم کسایی که بابای خوب داشتن درک حرفای و حس من براشون سخته

1391