2733
2734

من بالا نمیارم ولی مدام ضعف دارم وحالت تهوع فشارمم همش یا شش یا هشت همش درمانگاه میرم سرم میزنم .ایا طبیعی یا برم ب دکترم بگم بستری شم بلکه یکم بهتر شم 

خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2265734/میخایم-با-قانون-جذب-باردار-بشیم-هورررررررا?page=1684

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خودم هفته نهم هستم 

تا الان سه كيلو كم كردم 

ظهر ها كه اصلا جون ندارم راه برم 

من مدارا كردم 

اما مادرشوهرم ميگفت كه سر بچه اولش 

توي اوايل بارداريش ده روز بيمارستان بستري شده

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2728

من بشدتتتت بالا میاوردم حتی معده خالی هر ۵دیقه یبار. جوریکه نمیتونستم نفس عمیق بکشم انقد که قفسه سینم منقبض شده بود دردم میگرفت.

مجبور بودم برم بیمارستان سرم ضدتهوع بزنن و بعدش دکترم بهم ضدتهوع داد با اون موندم ینی قرص نبود نشسته بودم کنار روشویی فقط.

تظاهر میکنم به زندگی کردن
2738

خدایا منم همینم 

الان نمیدونم چی خوردم بهم نساخته دارم میمیرم 😑

خودت صبر بده خدا 

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊